"The Head". Alvaro Morte - Profesor z "Domu z papieru" - w serialu HBO Asia. Będzie dostępny w Polsce?

Alvaro Morte, znany jako Profesor z "Domu z papieru", pojawił się w nowym serialu HBO Asia. Akcja "The Head" rozgrywa się na międzynarodowej stacji Polaris VI na Antarktydzie podczas ciemnej, sześciomiesięcznej zimy. Czy produkcja będzie dostępna w Polsce?

Multimedia

Profesor z "Domu z papieru" w "The Head"

W czerwcu 2020 swoją premierę miał serial "The Head" - nowa produkcja HBO Asia, będąca wynikiem kooperacji z Pastor Brothers, The Mediapro Studio i Hulu Japan. Pojawia się w nim m.in. Alvaro Morte, znany z serialu "Dom z papieru", w którym wciela się w Profesora.

Profesor zginie w nowych odcinkach? Fani serialu zakładają najgorszeZobacz więcej

Akcja "The Head" toczy się na międzynarodowej stacji Polaris VI na Antarktydzie w czasie ciemnej, półrocznej zimy. Wybrana grupa naukowców z różnych krajów, zajmująca się badaniem zmian klimatu, odpowiada za utrzymanie bazy podczas długich polarnych nocy. Nagle mieszkańcy stacji przestają jednak komunikować się ze światem zewnętrznym. Jak się okazuje, prawie wszyscy członkowie zespołu zostali zamordowani, a zabójca wciąż jest na wolności.

Serial składa się z sześciu godzinnych odcinków. Powstawał w studiu o powierzchni 2 tys. m kw. na Teneryfie w Hiszpanii, gdzie wzniesiono specjalnie zaprojektowany budynek stacji badawczej Polaris VI, zbudowany w rzeczywistej skali. Wiele scen nagrywano także na Islandii. Obecnie nie można go oglądać legalnie w Polsce. Pojawiają się jednak informacje o tym, że po wyemitowaniu wszystkich epizodów, trafi na HBO GO.

Niemiecka "Gomorra" trafi na HBO GO! Poznaj brutalny świat arabskich klanów z BerlinaZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×