"The Mandalorian". Baby Yoda ulubieńcem widzów. Memy z Małym Yodą robią furorę w Internecie. Które najlepsze?

Baby Yoda z serialu "The Mandalorian" błyskawicznie stał się ulubieńcem widzów na całym świecie. Zielony stworek skradł też serca Internautów. W sieci nie brakuje uroczych zdjęć i zabawnych memów z Małym Yodą w roli głównej. Zobacz te najlepsze w tekście poniżej!

Multimedia

Serial "The Mandalorian" świeci triumfy. Gwiazdą nowej produkcji platformy Disney + jest Pedro Pascal, ale po premierze serialu uwaga wszystkich skupiła się na jego ekranowym partnerze, który został okrzyknięty — Baby Yodą. Zielony stworek z serialu "The Mandalorian" błyskawicznie podbił serca widzów oraz Internautów. Okazuje się, że utrzymanie w tajemnicy informacji o uroczym 50-letnim kosmicie nie było łatwą sprawą dla twórców serialu.

Najbardziej bałam się tego, że moje dzieci bywały na planie, widziały Baby Yodę i wchodziły z nim w różne interakcje. Kiedy kręciliśmy, miały 6 i 11 lat, teraz mają po 7 i 12. Kiedy szły do szkoły, każdego dnia powtarzałam im: "Więc o czym dziś nie rozmawiamy?". A oni odpowiadali: "O Baby Yodzie". Ciągle im o tym przypominałam, pod żadnym pozorem nie mogły wspomnieć o Małym Yodzie — powiedziała reżyserka Bryce Dallas Howard w rozmowie z The Hollywood Reporter.

Koniec panowania "Stranger Things". Nowy serial Disney+ kosi konkurencję!Zobacz więcej

Popularność Baby Yody rośnie z dnia na dzień. Baby Yoda pojawił się już w przedostatnim odcinku 23. sezonu "South Parku" zatytułowanym "Basic Cable". Powstała również petycja, której twórcy domagają się tytułu Człowieka Roku magazynu "Time" dla swojego zielonego ulubieńca.

Baby Yoda w jeden dzień podbił Internet i stał się bohaterem niezliczonej ilości memów. Najlepsze z nich znajdziesz poniżej! Jeśli masz zły dzień, to memy z Baby Yodą na pewno poprawią Ci humor!

Memy z Baby Yodą:

Który mem z Baby Yodą jest Twoim ulubionym?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×