"The Society" jak współczesna wersja „Władcy much”? O czym jest nowy serial Netflixa dla nastolatków?

"The Society" to nowy serial Netflixa dla nastolatków. Produkcja zapowiadana jest jako współczesna wersja „Władcy much”, powieści Williama Goldinga, która w alegoryczny sposób przedstawia upadek kultury stworzonej przez człowieka. Sprawdźcie szczegóły serialu"The Society".

Multimedia

Netflix sukcesywnie dodaje do swojej biblioteki kolejne seriale dla młodzieży. "13 powodów", "Riverdale”, "Szkoła dla elity", "Sex Education" to tylko niektóre z propozycji dla nastolatków. 10 maja br. w ofercie Netflixa pojawiła się kolejna serialowa nowość zatytułowana „The Society”. produkcja zapowiadana jest jako współczesna wersja „Władcy much”, powieści Williama Goldinga, która w alegoryczny sposób przedstawia upadek kultury stworzonej przez człowieka.

„The Society” - o czym jest nowy serial Netflixa?

Serial „The Society” opowiada o grupie nastolatków, którzy zostają w niewytłumaczalny sposób przeniesieni do miejsca identycznego jak ich rodzinne bogate miasteczko w Nowej Anglii, w którym jednak brakuje ich rodziców. Młodzi bohaterowie próbują odkryć, co się właściwie stało i jak mogą wrócić do domu, lecz by przetrwać, muszą ustanowić zasady i współpracować ze sobą.

Walka o przetrwanie, intrygi i niepewne sojusze - oto seriale podobne do "The 100"!Zobacz więcej

Serial „The Society” może okazać się ciekawą propozycją dla fanów "The 100". Widzowie znajdą tu typowe dla nastolatków dylematy. Nie zabraknie też takich wątków jak próba zapanowania nad chaosem i dotarcia do prawdy, walka o przywództwo, aż wreszcie zamach stanu.

Zobacz galerię

"The Society" zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Aninim (gość)

    Wczoraj w nocy obejrzałam cały serial. Jest bardzo dobry, wciągnął mnie do reszty. Polecam.

    11.05.2019 10:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×