"The Umbrella Academy" Netflix. Ellen Page promuje serial w Warszawie! Zobacz zdjęcia!

"The Umbrella Academy" Netflixa będzie miał swoją premierę 15 lutego 2019. Z tej okazji w Warszawie pojawiła się jedna z gwiazd serialu - Ellen Page. Jak jej się podoba Polska?

Multimedia

Ellen Page jest jedną z gwiazd serialu "The Umbrella Academy", który zadebiutuje na platformie Netflix już 15 lutego 2019. Przy okazji promocji nowej produkcji, aktorka pojawiła się w Warszawie!

Zwiastun z piosenką w wykonaniu wokalisty My Chemical Romance! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Gwiazda, znana z takich filmów jak m.in. "Juno" i "Linia życia", opublikowała zdjęcia ze swojego pobytu w stolicy Polski w mediach społecznościowych. Pokazuje na nich m.in. specjalny mural z bohaterami "The Umbrella Academy", który powstał w Warszawie.

"The Umbrella Academy" - o serialu

Tego samego dnia 1989 roku niezwiązanym ze sobą w żaden sposób kobietom rodzi się czterdzieścioro troje dzieci. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że żadna z nich nie była wcześniej w ciąży. Siedmioro dzieci adoptuje przemysłowiec-miliarder sir Reginald Hargreeve, który postanawia przygotować je do misji ocalenia świata. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Gdy dzieci weszły w wiek nastoletni, rodzinne więzy osłabły, a każdy z członków drużyny poszedł w swoją stronę. Teraz sześcioro ocalałych ponownie nawiązuje ze sobą kontakt na wieść o śmierci Hargreeve’a. Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya i Numer Pięć wspólnie próbują rozwikłać tajemnicę śmierci swojego ojca. Ze względu na dzielące ich różnice osobowościowe i mocno odmienne umiejętności, a także mroczne widmo globalnej apokalipsy, członkowie rodziny znów zaczną się jednak od siebie oddalać.

Netflix ma już prawie 150 milionów subskrybcji! Konkurencja mocno w tyleZobacz więcej

Zobacz galerię

"The Umbrella Academy" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×