"The Umbrella Academy" sezon 2. Netflix podaje datę premiery nowych odcinków! Wyjątkowi superbohaterowie powracają!

Netflix podaje datę premiery nowych odcinków "The Umbrella Academy"!! Wyjątkowi superbohaterowie powracają w 2. sezonie. Kiedy zobaczymy ich na platformie?

Multimedia

"The Umbrella Academy" - kiedy premiera 2. sezonu?

Netflix podał datę premiery 2. sezonu "The Umbrella Academy"! Pod wideo z oficjalną zapowiedzią czytamy:

1 października 1989 roku na świat przyszło siedem niezwykłych istot. Wszystkie powrócą z 2. sezonem 31 lipca 2020 o 9:00 - tylko na Netflix.

Przypomnijmy, że ierwszy sezon serialu "The Umbrella Academy" pojawił się na platformie Netflix w lutym 2019 roku i spotkał się z ciepłym przyjęciem zarówno wśród widzów, jak i krytyków. Historia dość specyficznej rodziny sześciu superbohaterów dała się lubić, a samo zakończenie pierwszego sezonu pozwalało spodziewać się, że już wkrótce będziemy mogli zobaczyć kontynuację.

Serial „The Umbrella Academy” jest oparty na serii popularnych, wyróżnionych nagrodą Eisnera komiksów i powieści graficznych stworzonych i napisanych przez Gerarda Waya („My Chemical Romance”), zilustrowanych przez Gabriela Bá i wydanych przez Dark Horse Comics. Producentem wykonawczym i showrunnerem serialu, wyprodukowanego na zlecenie Netflix przez Universal Cable Productions, jest Steve Blackman („Fargo”, „Altered Carbon”). Za produkcję odpowiadają również: Jeff F. King, Mike Richardson i Keith Goldberg, Gerard Way i Gabriel Bá.

Nowi bohaterowie w nowych odcinkach! Kto pojawi się na ekranie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×