"The Voice Kids 2" odcinek 1. Oliwier Szot - 10-letni dżentelmen, który roztopił serca Trenerów [WIDEO Z WYSTĘPU+ZDJĘCIA]

Oliwier Szot jest najmłodszym uczestnikiem 2. edycji "The Voice Kids". Poznaliśmy go już w pierwszym odcinku, którego emisja odbyła się 1 stycznia 2019 roku. Co zrobił, że roztopił serca Trenerów?

Multimedia

"The Voice Kids" sezon 2. odcinki 1 i 2 w Nowy Rok o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

W premierowym odcinku "The Voice Kids" pojawił się Oliwier Szot - najmłodszy uczestnik 2. edycji. Ten chłopiec to prawdziwy wulkan energii, który znakomicie przyswoił zasady savoir vivre w byciu wzorowym dżentelmenem.

Śpiewające dzieciaki dają czadu! Kto przeszedł do kolejnego etapu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jak sam przyznaje, marzy o tym, by w przyszłości zostać śpiewającym aktorem. Idzie mu to całkiem nieźle, a swoje umiejętności szlifuje przy każdej okazji: pod prysznicem, na deskorolce czy w trakcie lepienia z plasteliny. Podczas „Przesłuchań w Ciemno” zaśpiewał hymn Krainy Lodu „Ulepimy dziś bałwana” i roztopił serca Trenerów. Po tym występie Cleo chciała jeść go garściami, a Tomson i Baron zaoferowali pomoc w lepieniu bałwana.

Czyją drużynę wybrał Oliwier? Do zabaw w śniegu i - co najważniejsze - lekcji śpiewu, został wytypowany Dawid Kwiatkowski! Zobaczcie występ Oliwiera!

Cleo zdradza kulisy dołączenia do grona Trenerów. To Edyta Górniak zdecydowała? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×