"The Voice Kids 3" BITWY 1. Trio z drużyny Dawida Kwiatkowskiego doprowadziło Cleo do łez! Co zaśpiewały Anastazja, Estera i Gabrysia?

Trio z drużyny Dawida Kwiatkowskiego doprowadziło Cleo do łez! Anastazja, Estera i Gabrysia w pierwszym odcinku z Bitwami w 3. edycji "The Voice Kids" zaśpiewały piosenkę z filmu "Miasto 44". Zobacz ich występ!

Multimedia

"The Voice Kids 3" BITWA 1. w sobotę, 1.02.2020 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Występy młodych uczestników "The Voice Kids" wywołują ogromne emocje u trenerów muzycznego show. W sobotnim odcinku na scenie usłyszymy utwór promujący film "Miasto 44" w wykonaniu trzech nastolatek z drużyny Dawida Kwiatkowskiego.

Dawid Kwiatkowski szczerze o Cleo. Takiego wyznania nie spodziewał się niktZobacz więcej

Piosenkę, którą w oryginale śpiewali Anna Iwanek, Pati Sokół oraz Piotr Cugowski wykonają Anastazja Maciąg, Estera Kmiecik i Gabrysia Zalewska. Niezwykle poruszający tekst piosenki i świetne wykonanie tria sprawiło, że Cleo nie mogła powstrzymać łez, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

- Przepraszam, ale doprowadziłyście do tego, że ciotka troszkę się spłakała - powiedziała przez łzy Cleo tuż po zakończeniu występu. - Dawid dziękuję, że wybrałeś ten utwór. Mocny nabiera to, że tak młode osoby śpiewają te słowa uderzające prosto w serce - dodała trenerka "The Voice Kids".

Reprezentanta Białorusi na Eurowizji Junior faworytką do zwycięstwa? Jak zaśpiewały dziecięce gwiazdy "Stulecia Winnych"?Zobacz więcej

Przypomnijmy, że w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2 zobaczymy pierwsze muzyczne Bitwy trzeciej edycji "The Voice Kids". Na scenie zaprezentuje się podzielona na tria drużyna Dawida Kwiatkowskiego. Po każdym występie wokalista zdecyduje, który uczestnik przejdzie do kolejnego etapu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • milena budnik (gość)

    Bardzo was lubie

    01.02.2020 20:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×