"The Voice Kids 3" BITWY 2. Eliza, Lizaveta i Natalia śpiewają "Symphony"! "Totalne rakiety" od Tomsona i Barona na scenie!

To najbardziej wymagająca kunsztu i talentu wokalnego piosenka w tym sezonie "The Voice Kids" - zapowiada sobotni odcinek muzycznego show Baron. W 2. Bitwie na "ring" wyjdą dzieciaki z drużyny Afro, czyli od Tomsona i Barona. Zobacz zapowiedź!

Multimedia

"The Voice Kids 3" BITWA 2. w sobotę, 8.02.2020 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Trzecia edycja "The Voice Kids" okazała się rekordowa pod względem chętnych - na precastingi zgłosiło się ich ponad dwa tysiące. Emitowana obecnie odsłona programu ma także najlepszą oglądalność z dotychczasowych oraz najwyższy poziom według trenerów. - Jestem dumny, że tak zdolni ludzie przychodzą do tego programu podnosząc cały czas jego jakość - wyznał na planie Baron z zespołu Afromental.

Trio z drużyny Dawida Kwiatkowskiego doprowadziło Cleo do łez! Co zaśpiewały Anastazja, Estera i Gabrysia?Zobacz więcej

W sobotni wieczór na scenie zobaczymy muzyczne Bitwy drużyny Tomsona i Barona. Wśród nich występ Elizy Xerxy, Lizavety Misnikovej i Natalii Wawrzyńczyk. Trio zaśpiewa przebój "Symphony" z repertuaru Clean Bandit i udziałem Zary Larsson. - To będzie ostra jazda bez trzymanki. Proponuję wszystkim zapiąć pasy - emocjonował się Baron. - Totalne rakiety - dodał Tomson.

Już teraz możecie zobaczyć fragment występu tria, który oceniany jest jako jeden z najlepszych w tym sezonie. Cleo także nie ma wątpliwości, że dziewczynkom przyszło zaśpiewać niezwykle wymagający utwór. - Ogromny szacunek za to, że zmierzyłyście się z tak trudną piosenką - oceniła trenerka. Czy to właśnie jedna z uczestniczek tego tria będzie miała szansę powtórzyć sukces Roksany Węgiel i Viki Gabor? Przekonamy się już wkrótce!

Baron z Afromental zaliczył wpadkę w programie! Nie znał wielkiego hitu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×