"The Voice Kids 4" BITWY 3. Tomson i Baron wybrali! Kto z drużyny chłopaków z Afromental awansował do finału?

Za nami 3. BITWY 4. edycji programu "The Voice Kids". Tym razem swoich finalistów wybierali Tomson i Baron, którzy mieli nie lada orzech do zgryzienia! Poziom wokalny był naprawdę wysoki! Sprawdźcie, kto awansował do finału "The Voice Kids 4" z drużyny Tomsona i Barona!

Multimedia

"The Voice Kids 4" BITWY 3 - Baron i Tomson - co się wydarzyło?

Przypomnijmy, że drużynę Cleo w wielkim finale reprezentować będą: Karolina Szostak, Igor Konieczny i Tatiana Kopala. Z drużyny Dawida Kwiatkowskiego zaśpiewają: Natalia Pawelska, Olek Klembalski i Zosia Sławińska. Dzisiaj swoich finalistów wybierali Tomson i Baron z zespołu Afromental. Podczas Bitew na scenie zaprezentowało się 18 uczestników podzielonych na trzyosobowe zespoły. Trenerzy z każdego trio wybrali jedną osobę, która zaśpiewa w kolejnym etapie Sing Off. Z szóstki uczestników do finału zakwalifikuje się troje młodych wokalistów.

Jako pierwsze na scenie zaprezentowały się Dobrusia, Wiktoria i Julia. Dziewczyny zaśpiewały piosenkę Dua Lipa - "Don't Start Now". Było super, doskonale sobie z tym poradziłyście - wyznała Cleo. Naprawdę, ludzie właśnie taką imprezę chcieli mieć w domu - dodał Dawid Kwiatkowski. Panowie z Afromental zdecydowali, że do kolejnego etapu awansowała Dobrusia.

Pierwsze BITWY za nami! Kto z drużyny Cleo awansował do kolejnego etapu?Zobacz więcej

Następnie scenę przejęli Staś, Jagoda oraz Julia. Trio zmierzyło się w utworze "Aura" z repertuaru Mroza. Mieliście totalny luz, czułem waszą aurę - skomentował występ Dawid Kwiatkowski. Dziękuję wam za ten występ. Ja bym skierowała się w kierunku Stasia - dodała Cleo. Baron i Tomson postanowili, że do kolejnego etapu awansuje Julia!

Trzecia trójka składa się z Tomka, Mikołaja i Bartka. Panowie zaśpiewali piosenkę "Blame It On the Boogie". Tak mi się podobało, słuchajcie! Wow, chłopaki! - wyznał Dawid Kwiatkowski. Cleo za to tak wczuła się w numer, że nie przyjrzała się dobrze śpiewającym chłopakom! Baron i Tomson postanowili, że dalej z nimi idzie Mikołaj!

Amelia, Martyna i Julian zaśpiewali razem piosenkę "What a wonderful world". Przepiękne wykonanie jakże przepięknego utworu - krótko skomentował występ Dawid Kwiatkowski. Decyzja była trudna, ale Baron i Tomson zdecydowali, że do kolejnego etapu awansuje Amelia.

Dawid Kwiatkowski nieźle namieszał! Kto przeszedł do kolejnego etapu? Zobacz więcej

Kasia, Magda i Wiktoria zmierzyły się z piosenką "10 przykazań" zespołu Bajm. Wgniotło mnie w fotel, wow. To jest mój ulubiony numer zespołu Bajm - skomentował Dawid Kwiatkowski. Jestem w totalnym szoku, jaki wy macie power w głosie - dodała Cleo. Chłopaki postanowili, że dalej idzie z nimi Wiktoria.

Amelia, Sara i Matylda zaśpiewały piosenkę "Hero" Mariah Carey. Jesteście genialne, wszystkie trzy, po prostu - krótko skomentowała występ Cleo. Afromentale postanowili, że do kolejnego etapu awansuje Sara!

SING OFF

Jako pierwsza na scenie pojawiła się Dobrusia, która zaśpiewała piosenkę "Rain on me" Lady Gagi. Następnie scenę przejęła Julia, która zaśpiewała "Can't Take My Eyes Off You". Jako trzeci zaśpiewał Mikołaj, który zmierzył się z numerem "Grenade". Następnie na scenie pojawiła się Amelka, która zaśpiewała "What the World Needs Now Is Love". Wiktoria z kolei zaśpiewała "Orła cień". Na koniec scenę przejęła Sara.

DO NASTĘPNEGO ETAPU AWANSOWALI SARA, MIKOŁAJ ORAZ AMELIA!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×