"The Voice Kids 4". Poruszająca historia 14-letniego Adama ze Szczawnicy. Chłopiec został porzucony przez rodziców

W najbliższym odcinku "The Voice Kids 4" widzowie poznają poruszająca historię 14-letniego Adama, którego los potraktował bardzo brutalnie. Chłopiec został porzucony przez rodziców. Udział w "The Voice Kids" to dla niego spełnienie marzeń. Co zaśpiewa podczas Przesłuchań w ciemno?

Multimedia

"The Voice Kids 4" - Przesłuchania w Ciemno w piątek, 5 marca o godz. 20:30 i w sobotę, 6 marca, o godz. 20:00 w TVP2!

14-letni Adam, którego zobaczymy na scenie podczas Przesłuchań w Ciemno czwartej edycji „The Voice Kids”, pochodzi ze Szczawnicy. Przygodę z muzyką rozpoczął trzy lata temu. Nastolatek nie tylko zaczął śpiewać ale także grać na gitarze.

Muzyka w wielu momentach była dla mnie oderwaniem od problemów. Powoduje, że lepiej się czuje sam ze sobą i mogę się otworzyć na ludzi - wyznał Adam, w którym pasję do muzyki zaszczepił starszy brat.

Weekend pod znakiem Przesłuchań w Ciemno! Nowe odcinki wyjątkowo w piątek i w sobotę!Zobacz więcej

Trzy lata temu porzucili go rodzice. Dzięki starszej siostrze może spełniać marzenia

Około trzech lat temu, kiedy Adam Adamczuk miał 11 lat, los potraktował go bardzo brutalnie...

W pewnym momencie stało się tak, że mama go zostawiła a ojciec nie był w stanie się nim zająć - wyznał w trakcie rozmowy z Tomaszem Kammelem starszy brat Adama Krzysztof. Wtedy musiała wkroczyć siostra Marzena, żeby przejąć prawa do opieki nad Adasiem - dodał.

Jest to duże wyzwanie, aczkolwiek nie wyobrażałam sobie innego wyjścia. Nie mogłabym żyć ze świadomością, że Adaś jest w domu dziecka. To nie byłoby dla mnie szczęśliwe życie. Teraz jestem szczęśliwa - wyznała Marzena, która jest prawną opiekunką młodszego brata od prawie trzech lat.

Wiktoria Kasprzyk do złudzenia przypomina Roksanę Węgiel! "Ruszasz się i śpiewasz jak ona"Zobacz więcej

Udział w muzycznym talent show TVP2 to dla Adama nie tylko wielka przygoda ale również spełnienie jednego z marzeń, w którym pomogła mu ukochana siostra.

Kiedyś obiecałam Adasiowi, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby był bezpieczny, szczęśliwy i mógł spełniać swoje marzenia. Dlatego też miedzy innymi jesteśmy tutaj - wyznała Marzena.

Niezwykle poruszającą rozmowę oraz fragment występu Adama Adamczuka na scenie „The Voice Kids” możecie zobaczyć już teraz w naszym wideo. Cały występ 14-latka zobaczymy w trakcie Przesłuchań w Ciemno czwartej edycji talent show. Kolejne odcinki programu już w piątek o 20:30 i w sobotę o 20:00 w TVP2.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Joe (gość)

    Służy, niech się jego rodzice wstydzą.

    06.03.2021 22:17
  • Mae (gość)

    Nie znoszę takich wynurzeń zwierzeń comong outów. Bo to niczemu nie sluzy

    06.03.2021 13:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×