"The Voice Kids 4". Trenerzy zdradzili, jak zarabiali w młodości i na co wydali pierwsze oszczędzone pieniądze!

Zanim wkroczyli w dorosłość Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron imali się różnych zajęć, żeby zarobić na pierwsze wymarzone rzeczy. Sprawdźcie!

Multimedia

Chciałem być Slashem i marzyłem o wzmacniaczu. Żeby na taki zarobić musiałem pojechać do Norwegii na dwa miesiące, żeby być robotnikiem fizycznym - zdradził na planie czwartej edycji „The Voice Kids” Baron.

Trener z zapałem wyliczył także kilka zajęć, których się podejmował przed laty:

Malowałem domy na zewnątrz i wewnątrz, przekładałem chodniki, rąbałem drewno i podejmowałem się wielu innych spektakularnych zadań, o których nie miałem pojęcia, jak np. układanie paneli podłogowych - wspomina z uśmiechem Baron.

Uczestnicy zaśpiewali przebój "Shallow". Reakcja Dawida Kwiatkowskiego bezcenna!Zobacz więcej

Tomson, jak wiele dzieciaków wychowanych na przełomie lat 80. i 90. zbierał butelki, które później sprzedawał. Zarobione wówczas pieniądze wydawał na największą pasję.

Kupowałem komiksy o żółwiach ninja - zdradził Tomson.

Dawid Kwiatkowski od najmłodszych lat interesował się muzyką i znajdował wiele sposobów, aby zarobić na struny do gitary.

To były trzy tygodnie pracy i oszczędzanie na wszystkim. Było też okłamywanie rodziców, że kupiłem przejazdówkę, a później przez miesiąc trzeba było patrzeć czy kanar nie wsiada do autobusu - wspomina ze śmiechem Dawid.

Dramatyczne historie uczestników i wielkie talenty! Kto przeszedł dalej?Zobacz więcej

Pierwszą rzeczą, na którą tak naprawdę solidnie odkładałam był aparat fotograficzny. Tak bardzo się cieszyłam, jak miałam go w ręku. I to właśnie nim robiłam najpiękniejsze zdjęcia. Do dziś mam specjalny album, w którym chowałam wszystkie zdjęcia - zdradziła Cleo, która podobnie jak pozostali trenerzy podzieliła się swoimi zdjęciami sprzed lat, które możecie zobaczyć u nas już teraz.

Przypomnijmy, że Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona zobaczymy już dziś wieczorem o godzinie 20:00 w pierwszych Bitwach czwartego sezonu „The Voice Kids”. Na scenie muzycznego show TVP2 zaprezentuje się drużyna Cleo.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×