"The Voice Kids". Będzie 3. edycja? Tomson i Baron zapowiadają gotowość do działania!

Finał 2. edycji "The Voice Kids" za nami, pojawia się więc pytanie - czy będzie 3. edycja? Kiedy możemy spodziewać się nowych odcinków dziecięcego show? Kto tym razem pojawi się w fotelach trenerskich?

Multimedia

"The Voice Kids" - będzie 3. edycja?

Wokalne bomby, goście specjalni, debiutująca Trenerka i wielkie emocje… Po niespełna dwóch miesiącach muzycznych zmagań 2. edycja "The Voice Kids" dobiegła końca. Decyzją widzów tytuł Najlepszego Dziecięcego Głosu w Polsce i nagrodę główną otrzymała niezwykła Ania Dąbrowska z drużyny Cleo. Czy wkrótce inne dzieciaki - tak jak Ania - będą mogły spróbować swoich sił na "voicowej" scenie?

Ania Dąbrowska i Cleo tuż po Finale! Będą dalej współpracować?Zobacz więcej

Podczas finału 2. edycji, tuż przed wręczeniem nagrody głównej, na scenie pojawił się prezes TVP Jacek Kurski. Przyznał, że program "The Voice Kids" to strzał w dziesiątkę. - Jestem dumny, że podjęliśmy się tego formatu, przed którym telewizja wzbraniała się wiele lat. Tutaj dzieje się historia. Pierwsza edycja była sukcesem, druga potwierdziła, że tworzenie tego programu to dobra decyzja - podkreślił Kurski. Mimo że nie powiedział wprost, że powstanie 3. edycja "The Voice Kids", możemy być niemal pewni, że tak właśnie będzie. Najprawdopodobniej nagrania ruszą latem 2019 r., a emisja odbędzie się w styczniu 2020 r.

Kto zasiądzie w fotelach trenerskich? Tomson i Baron, którzy towarzyszom dzieciakom w "The Voice Kids" od początku zapewniają, że są gotowi podjąć kolejne wyzwania w programie. - Sprawdzę w kalendarzu... akurat mam wolne na 3. edycję - stwierdził Baron. Panowie opowiedzieli też, dlaczego "The Voice Kids" to najbardziej wdzięczny format, w jakim przyszło im uczestniczyć. Zobacz wideo!

Wiktoria Gabor z drużyny Tomsona i Barona już ma hejterów! Będzie z nimi walczyć?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Qwerty (gość)

    Abtych dwóch na zdjeciu to maja tez wspolna zone? Widze ich 2 czy 3 raz i takie mam wrażenie

    24.02.2019 19:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×