"The Voice Kids". Dawid Kwiatkowski z mamą w nowym reality show TVN! [ZDJĘCIA]

Dawid Kwiatkowski razem z mamą - Agnieszką Kwiatkowską - wystąpią w nowym reality show TVN! Na czym będzie ono polegać? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Dawid Kwiatkowski, czyli bożyszcze nastolatek, w ostatnim czasie, pojawiał się w mediach ze swoją mamą Agnieszką. Opowiadali o swojej relacji, a piosenkarz zdradził też, że jego matka pokonała chorobę alkoholową. Dawid szykuje też na przyszły rok film biograficzny o sobie.

Dawid Kwiatkowski z mamą. Dlaczego mówi o trudnych prywatnych sprawach? [WIDEO]Zobacz więcej

Jak dowiedział się serwis wirtualnemedia.pl, Kwiatkowscy wezmą udział w nowym reality show TVN. Będzie on realizowany na podstawie brytyjskiego show "50 Ways to Kill Your Mammy", w którym celebryci występują ze swoim matkami. Rodzicielki muszą wykonywać różne odważne zadania tj. skok na bungee czy pilotowanie samolotu.

Nie jest jeszcze znana polska nazwa show, ale podobno zdjęcia do programu już trwają. Będą odbywały się w różnych miejscach na świecie, a Dawid z mamą pojechali już do Republiki Południowej Afryki.

Ostatnio, do mediów przedostała się informacja, że także Julia Wieniawa razem z mamą wezmą udział w nowym show. Będziecie to oglądać?

Julia Wieniawa z mamą w nowym reality show TVN! O czym będzie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×