"The Voice Kids". Edyta Górniak po raz kolejny Trenerką? Kiedy premiera 2. edycji? [ZDJĘCIA]

Czy Edyta Górniak zasiądzie w fotelu trenerskim 2. edycji "The Voice Kids"? W czerwcu ruszyły precastingi do dziecięcego talent show TVP2, ale wtedy nie podano, czy skład Trenerów się zmieni.

Multimedia

"The Voice Kids" - sprawdź program tv

Rozpoczęły się castingi do 2. edycji programu "The Voice Kids", w którym udział mogą brać dzieci i młodzież w wieku od 8 do 15 lat. Wiadomo już, że show - podobnie jak poprzednio - pojawi się na antenie TVP2 w zimowej ramówce.

Co działo się podczas finału NA ŻYWO? Zobacz relację zza kulis! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W "The Voice Kids" w fotelach Trenerskich zasiadali Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Baron i Tomson. Jeszcze do niedawna nie wiadomo było, czy ten skład się nie zmieni. Najpewniejsze jest to, że w show pozostaną Baron i Tomson, którzy z kolei nie pojawią się w "dorosłej" wersji "The Voice". Prawdopodobnie Trenerem będzie też ponownie Dawid Kwiatkowski. Co z Edytą?

Po zakończeniu 1. edycji Edyta Górniak miała wątpliwości, czy powinna brać udział w kolejnej odsłonie programu. Przypomnijmy, że zwyciężczynią show została pochodząca z drużyny Edi Roksana Węgiel. - Drugiej Roksany już nie znajdę - mówiła wtedy Górniak. Wiele jednak wskazuje na to, że wokalistka jednak zasiądzie w fotelu trenerskim po raz kolejny. Czy znowu wygra? Finał "The Voice Kids" na żywo odbędzie się w lutym 2019 roku.

Roksana i Edi tuż po ogłoszeniu wyników! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×