"The Voice Kids". Fani Dawida Kwiatkowskiego podczas Przesłuchań w ciemno! Ile są w stanie zrobić dla swojego idola? [WIDEO]

Dawid Kwiatkowski nie może narzekać na brak popularności. Po każdym koncercie czeka na niego rzesza fanek, która zrobi wszystko, by spotkać swojego idola. Nie inaczej było podczas nagrań do programu „The Voice Kids”.

Multimedia

„Kwiatonators” dokładnie śledziły media społecznościowe Dawida i dla kilkuminutowego spotkania ze swoim idolem były w stanie zerwać się z łóżka o czwartej nad ranem i nie pójść do szkoły, by dojechać z drugiego końca Polski na plan zdjęciowy pod Warszawę. Grupa nastolatek okupowała również do późnej nocy studio nagrań, w którym polski Justin Bieber nagrywał program "The Voice Kids". Specjalnie dla niego dziewczyny przygotowały układ taneczny i piosenki artysty z podziałem na zwrotki. Co jeszcze są w stanie dla niego zrobić?

Zbuntowana „Calineczka” na Przesłuchaniach w ciemno! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Przypominamy, że premiera „The Voice Kids” już 1 stycznia w Telewizyjnej Dwójce. Kolejne odcinki w każdą sobotę od 6 stycznia o 20:05 w TVP2. Program składa się z kilku etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Sing Off oraz Finału. Podczas pierwszego etapu, młodzi wykonawcy w wieku 8-15 lat spróbują zaczarować swoim głosem Trenerów. Zasady programu są niemal takie same jak w „The Voice of Poland”. Podczas Przesłuchań w Ciemno każdy z Trenerów skompletuje swoją drużynę złożoną z najlepszych dziecięcych głosów. Na etapie Bitew uczestnicy podzieleni na trzyosobowe grupy stoczą muzyczne starcia. Aby utrzymać atmosferę dobrej zabawy i wspaniałej muzycznej podróży, każda Bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, ale nie wskaże przegranego. Zwycięzcy trafią do etapu Sing Off, w którym Trenerzy wybiorą finalistów.

Edyta Górniak szczerze o uczestnikach i programie [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W Finale zwycięzca otrzyma nagrodę główną: możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 40 tys. złotych, które może zostać przeznaczone na dalszą edukację muzyczną. O tym, kto zostanie Najlepszym Głosem w Polsce zadecydują widzowie za pomocą głosowania SMS. W pierwszej edycji „The Voice Kids” w fotelach trenerskich zasiądą: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz zakręcony duet Tomson i Baron z zespołu Afromental. W roli prowadzących program widzowie zobaczą sprawdzony duet Tomasza Kammela i Barbary Kurdej-Szatan. Towarzyszyć im będzie Adam Zdrójkowski – młody aktor znany m.in. z serialu Rodzinka.pl.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×