"The Voice Kids" odcinki 9. i 10. Eryk Waszczuk – 11-letni showman i elegancik [WIDEO+ZDJĘCIA]

"When a Man Loves a Woman" w wykonaniu 11-latka? To możliwe! Eryk Waszczuk zaprezentuje się w najnowszym odcinku "The Voice Kids".

Multimedia

"The Voice Kids" odcinek 9. i 10. w sobotę, 27.01.2018 o godz. 20:05 w TVP2!

Dołeczki w policzkach, czarujący uśmiech i mnóstwo pozytywnej energii. W najbliższym odcinku pojawi się 11-letni Eryk Waszczuk – prawdziwa dusza towarzystwa i urodzony showman. Scena to jego żywioł, a śpiewanie największa pasja. Dodatkowo zna się na modzie, bo jak sam przyznaje codziennie mógłby chodzić w stylowych marynarkach.

Antoś Karaś zaskakuje zainteresowaniami i wyborem piosenki! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W sobotnim odcinku nastolatek wystąpi w romantycznej balladzie "When a Man Loves a Woman" i na wejściu otrzyma bonus w postaci fali oklasków i dziewczęcych okrzyków. Ten występ nie będzie mógł zakończyć się inaczej niż trzema odwróconymi fotelami. Baron nazwie chłopca królem sceny, Edyta pochwali piękny feeling, a Dawid - niezwykłą muzykalność.

Jedno jest pewne - to będzie prawdziwa, muzyczna bomba. Ale czyje szeregi ostatecznie zasili Eryk?

Antek Scardina zawładnął sceną! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Z radością informujemy też, że Telemagazyn.pl został patronem medialnym "The Voice Kids". Oznacza to, że przez cały okres trwania show znajdziecie u nas mnóstwo ciekawych materiałów - tekstów, filmów i relacji zarówno z odcinków emitowanych w telewizji, jak i zza kulis oraz przygotowań do nagrań. Tego wszystkiego szukajcie TUTAJ

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×