"The Voice Kids". Premiera albumu Roksany Węgiel przełożona! Dlaczego? Kiedy płyta "Roxie" trafi do sklepów?

Nie mamy dobrych informacji dla fanów Roksany Węgiel. Niestety jej debiutancki album pt. "Roxie" nie ukaże się w pierwotnie zapowiadanym terminie. Dlaczego? Kiedy krążek ostatecznie trafi na sklepowe półki?

Multimedia

KIEDY PREMIERA PŁYTY ROKSANY WĘGIEL?

Pierwotnie debiutancki album Roksany Węgiel pt. "Roxie" miał ukazać się 10 maja, jednak niedawno w sklepach internetowych można było znaleźć informację, iż data premiery zmieniła się na 7 czerwca.

Czy to ostateczny termin wydania krążka "Roxie"? Wszystko na to wskazuje. Wytwórnia Universal Music Polska milczy na temat przesunięcia daty wydania debiutu Roksany Węgiel, jednak można domyślać się, że włodarze labelu po prostu chcą, aby płyta Roxie ukaże się w czasie bliższym dnia dziecka, wakacji oraz już po Eurowizji. Czy to słuszny ruch? Przekonamy się wkrótce.

Baron ocenia wokalne umiejętności Roksany Węgiel. Ma szansę zostać nową diwą?Zobacz więcej

Bardzo możliwe, że wciąż wprowadzane są poprawki do płyty Roksany Węgiel, bo na razie o albumie "Roxie" wiemy bardzo mało. W zasadzie wiadomo tylko, że na płycie znajdzie się 13 kompozycji. W jednej z piosenek gościnnie zaśpiewa Daniel Yastremski, który reprezentował Białoruś na Eurowizji Junior 2018.

Album "Roxie" jest promowany przez single "Anyone I Want To Be", "Obiecuję" oraz "Lay Low".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×