"The Voice Kids". Viki Gabor napadnięta przez pijanych nastolatków! Tata wokalistki został pobity

Viki Gabor została napadnięta w Warszawie, kiedy z rodzicami robiła zakupy. Pokrzywdzony jest ojciec zwyciężczyni Eurowizji Junior. 49-letni mężczyzna został pobity.

Multimedia

Viki Gabor napadnięta przez pijanych nastolatków!

Viki Gabor przeżyła dramatyczne chwile. Jak podaje Polsat News zwyciężczyni Eurowizji Junior została napadnięta przed jednym z warszawskich sklepów. Do zdarzenia doszło 11 września na Mokotowie około godziny 22.30.

Viki Gabor skończyła 13 lat i wyjawiła swój sekret. To będzie przełom w jej życiu?!Zobacz więcej

Nastolatka udała się wtedy na zakupy z rodzicami. Ojciec Dariusz wszedł do sklepu, a ona z matką Eweliną czekała przed budynkiem. W tym czasie do dziewczynki podeszło dwóch agresorów, którzy mieli użyć wobec niej wulgaryzmów i kazali jej "oddać pieniądze". Ojciec szybko wybiegł ze sklepu i stanął w obronie córki, ale pijani - jak się szybko okazało - nastolatkowie powalili go na ziemię i zaczęli kopać. Polsat News informuje, że sprawcy napaści na Viki Gabor i jej rodzinę zostali złapani po kilku minutach. Tata Viki Gabor czuje się dobrze. Nie wymagał hospitalizacji.

Rozpoznani przez pokrzywdzonemu napastnicy trafili do policyjnych cel. Obaj usłyszeli zarzuty usiłowania rozboju. Prokurator zastosował wobec nich środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego oraz jego rodziny - przekazał rzecznik mokotowskiej policji podkom. Robert Koniuszy.

Napastnikom grozi teraz do 12 lat więzienia.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • lewak skrywa się za neofaszyzmem (gość)

  - I ja wiem tylko jedno, że ci chuligani i bandyci, którzy dopuścili się tego rozboju - to powinni być przez sprawiedliwość surowo potraktowani i osądzeni.

  19.09.2020 10:41
 • lewak skrywa się za neofaszyzm (gość)

  Do "emeryta": To jest zwykłe chuligaństwo i bandziorka. I ty "emerycie", ty bolszewiku i lewaku (którzy żeście tyle zbrodni i niegodziwości popełnili wobec innych ideowo waszych bliźnich i konkurentów) teraz nie rób z siebie przyzwoitka i aniołka i nie myl pojęć, i nie zmyślaj i nie twórz różnych i przydatnych ci określeń, i nie strasz i nie zasłaniaj nimi (tj. neofaszyzmem) zwykłego chuligaństwa i bandytyzmu, z czego wy lewacy oraz bolszewicy i komuniści jesteście znani i w czym przodujecie.

  Ty "emerycie" i lewaku - powinieneś wiedzieć, że: bolszewizm, komunizm i lewactwo to to samo co faszyzm i neofaszyzm (i nie myl tych pojęć i nie odwracaj kota ogonem).

  19.09.2020 10:26
 • kometa (gość)

  Aleś wymyślił

  18.09.2020 11:34
 • emeryt (gość)

  to jest właśnie rezultat odradzania się neofaszyzmu w Polsce. Do tej pory tłumaczono to zdziczeniem obyczajów młodzieży.

  18.09.2020 11:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×