"The Voice" na świecie. Jak wygląda popularny muzyczny show w innych krajach?

Programy rozgrywane w formule "The Voice" podbijają świat! Konkursy wokalne oparte o ten format są lub były emitowane w kilkudziesięciu krajach na całym świecie! Sprawdź naszą galerię, aby zobaczyć i posłuchać, jak "The Voice" prezentuje się w różnych krajach świata!

Multimedia

"The Voice" w ciągu zaledwie kilku lat stał się jednym z najbardziej popularnych konkursów muzycznych na świecie, Pierwowzorem dla globalnego formatu programu było emitowane od 2010 roku show "The Voice of Holland" stworzone przez Johna de Mola. Holenderski "The Voice" stał się wielkim hitem i od tego czasu na całym świecie pojawiają się programy oparte o stworzoną wówczas formułę.

Wielkie gwiazdy w fotelach trenerskich. Poznaj Trenerów światowych edycji "The Voice"! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Najpopularniejszą obecnie odsłoną programu jest amerykański "The Voice", który doczekał się już 16 edycji, a w jego jury zasiadały takie gwiazdy jak Adam Levine, John Legend, Miley Cyrus, Shakira czy Christina Aguilera. Edycje w innych krajach nie mają może takie rozmachu jak ta z USA, ale nie zmienia to faktu, że format "The Voice" jest realizowany i cieszy się popularnością niemalże na całym świecie!

W innych krajach świata powstają nie tylko znane z polski programy typu "The Voice of..." i "The Voice Kids", ale także "The Voice Teens", oraz "The Voice Senior". Nie ulega wątpliwości, że stworzone w Holandii talent show dla wokalistów okazało się być na tyle plastyczne i atrakcyjne dla widzów, że szybko stało się bardzo poważnym konkurentem dla innych globalnych gigantów, takich jak "Idol" czy "X Factor".

Sprawdźcie naszą galerię, aby zobaczyć jak wyglądają programy z serii "The Voice" w różnych zakątkach świata! Pod każdym zdjęciem znajdziecie także klip z przykładowym występem!

Uczestnicy 60+ gwiazdami telewizji! Program traf do Polski?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Cleo o poziomie uczestników "The Voice Kids":

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Że co? (gość)

    A niby co jest lepszego w Amerykańskim The Voice od tego w wersjach Europejskich?

    08.02.2019 02:00
  • Clopatra (gość)

    Niewiem dlaczego Klepka zmienila nazwisko na Kleo,a takie fajne nazwisko,takie wiejsko-pejzazowe i tak swojsko brzmiace,ze powinna sie cieszyc ,ze ojciec dali takie . Po co to bylo zmieniac,ani ktos madrzejszy po zmianie,ani co innego,wiec po co ? sama niewiem,wstydzi sie swojego nazwiska

    01.02.2019 05:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×