„The Voice of Poland 10”. Adam Zdrójkowski kolejnym prowadzącym show! W 10. edycji pojawi się też Wiktoria Gąsiewska!

Adam Zdrójkowski może pochwalić się kolejnym zawodowym sukcesem! Młody aktor będzie współprowadził dziesiątą, jubileuszową edycję „The Voice of Poland”. Co ciekawe, w programie pojawi się też jego ukochana - Wiktoria Gąsiewska. Jaką rola została jej powierzona?

Multimedia

"The Voice of Poland" sezon 10. od soboty, 7.09.2019 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Adam Zdrójkowski kolejnym prowadzącym „The Voice of Poland 10”! Młody aktor zadebiutuje w programie u boku swojego serialowego brata z „Rodzinka.pl”, którego gra Maciej Musiał.

Wszystko wskazuje na to, że ludzie w końcu zaczęli we mnie widzieć dorosłego a nie dziecko, skoro dostałem możliwość współprowadzenia jubileuszowej edycji „The Voice of Poland”. Mega się cieszę z tego powodu, choć wymagania są bardzo wysokie. Na szczęście mogę liczyć na mojego serialowego brata z „Rodzinka.pl”, którego gra Maciej Musiał. Nie dość, że zna „ The Voice" jak własną kieszeń, to w dodatku będę miał z kogo żartować, jak to się dzieje w serialu - śmieje się Adam Zdrójkowski.

Znamy datę premiery jubileuszowej edycji z najmłodszymi Trenerami w historii!Zobacz więcej

Co ciekawe, w jubileuszowej edycji muzycznego show TVP2, zobaczymy także ukochaną aktora - Wiktorię Gąsiewską, z którą Adam, kilka miesięcy temu, wygrał pierwszą edycję tanecznego show „Dance, Dance, Dance”. Para przemierzy setki kilometrów, żeby wręczyć zaproszenia do udziału w dziesiątej edycji „The Voice of Poland” utalentowanym wokalistom z całej Polski. Aktora zobaczymy także w odcinkach na żywo jubileuszowej edycji muzycznego show.

Nie można też zapomnieć o Tomku Kammelu - mam nadzieję, że zdradzi mi kilka tajników pracy prezentera, które pomogą mi stanąć na wysokości zadania - dodaje młody aktor, który pojawi się w roli współprowadzącego w drugim etapie programu - Bitwach.

Przypomnijmy, że Adam Zdrójkowski współprowadził pierwszą edycję „The Voice Kids”, którą na początku 2018 roku wygrała Roksana Węgiel. Premiera dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland” już 7 września w TVP2. Jurorami 10. edycji "The Voice of Poland" zostali: Kamil Bednarek i Margaret, którzy dołączyli do znanych już widzom Michała Szpaka oraz Barona i Tomsona.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×