"The Voice of Poland 10". Margaret i Kamil Bednarek - widzowie oceniają nowych Trenerów! Zdania internautów mocno podzielone!

Premiera dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland” za nami. W fotelach Trenerów zadebiutowali Margaret i Kamil Bednarek, a ich udział w programie ocenili już internauci. Czy nowi Trenerzy przypadli do gustu fanom muzycznego show?

Multimedia

W sobotę (08.09) wystartowała 10. edycja "The Voice of Poland"! Oprócz nowych pretendentów do tytułu "Najlepszego głosu w Polsce" w programie zadebiutowali też nowi Trenerzy. W jubileuszowej edycji "The Voice of Poland" do Tomsona i Barona z zespołu Afromental oraz Michała Szpaka dołączyli Margaret i Kamil Bednarek. Trenerzy muzycznego show wielokrotnie poznali smak porażki zanim osiągnęli sukces, o którym dziś marzą miliony uzdolnionych osób w kraju. Margaret, Kamil Bednarek, Michał Szpak oraz Tomson i Baron będą mogli wykorzystać w programie swój talent, wiedzę i doświadczenie, aby pomóc uczestnikom w osiągnięciu sukcesu skrojonego na miarę XXI wieku.

Rafał Brzozowski na scenie! Kto jeszcze przyszedł na pierwsze Przesłuchania w ciemno jubileuszowej edycji?Zobacz więcej

Tuż po emisji pierwszych odcinków z Przesłuchań w ciemno w sieci zaroiło się od komentarzy. Fani programu ochoczo komentowali wysoki poziom uczestników. Na oficjalnych profilach programu nie zabrakło też opinii dotyczących nowych Trenerów.

Jak widzowie oceniają trenerski debiut Margaret i Kamila Bednarka? Zdania internautów są mocno podzielone! Poniżej znajdziecie niektóre komentarze (pisownia oryginalna).

"The Voice of Poland 10". Margaret i Kamil Bednarek oceniani przez widzów

Kamil niesamowicie wyluzowany ale i konkretny, świetny debiut, najlepszy jak do tej pory

Dzięki Kamilowi ta edycja jest z powerem!! Od razu więcej jury śpiewa

Najlepsza edycja ever rewelacyjny skład jurorski😉

Na miejsce Margaret dać Piotra Cugowskiego i dopiero byłaby świetna ekipa jurorów

Margaret jak bidulka taka. To nie miejsce dla niej. Zbyt małe doświadczenie.

A jak wy oceniacie nowych Trenerów? Dali radę? Czekamy na Wasze komentarze!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ania (gość)

  Ta edycja jest lepsza o 9 edycji. Nikt nikogo się nie pyta czy ktoś dobrze śpiewa tak jak robiła to Patrycja i Grzegorz. Nie ma bufonizmu, zadzierania nosa z przyczyn braku dystansu do Siebie. Tę edycję się lepiej ogląda. Jest chemia pomiędzy trenerami. Zabawa ale również profesjonalizm. Montaż dużo odbiega od tego co się działo na żywo

  10.09.2019 16:23
 • Mają (gość)

  Oczywiście, że dali radę. Zawsze biorę poprawkę na montaż przez producentów

  10.09.2019 16:18
 • Aja (gość)

  Podzielam zdanie, że Margaret nie pasuje do składu jury. Poza kilkoma w kółko powtarzanymi frazami nie ma wiele do powiedzenia, zbyt wcześnie dla niej na takie wyzwanie jak trenowanie młodych, zdolnych artystów. Kamil zaskoczył mnie bardzo pozytywnie!!! Świetny facet! Reszta jak zwykle niezawodna. Powodzenia!!!!!!

  09.09.2019 10:52
 • Ami (gość)

  Margaret kompletnie nie pasuje do składu jurorów. Za to bardzo pozytywnie wypada Kamil Bednarek. Bez Tomsona i Barona nie wyobrażam sobie The voice of Poland. Michał Szpak też pozytywnie się prezentuje.

  09.09.2019 10:33
 • Xc (gość)

  Zdecydowanie Margaret nie pasuje do tej ekipy przydałoby się gdyby wróciła Patrycja Markowska i wtedy byłoby ok

  09.09.2019 09:06
 • Bb (gość)

  Margaret tu niepasuje

  08.09.2019 22:47
 • Mirka (gość)

  Super! Najlepsza edycja!!

  08.09.2019 21:58
 • Marianna (gość)

  Młodzi dobrze zapowiadajacy sie jurorzy. Nie każdy był odrazu gwiazda.

  08.09.2019 21:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×