"The Voice of Poland 10". NOKAUT! Kto powalczy o miejsce w odcinkach na żywo?

W "The Voice of Poland" nadszedł czas na Nokaut! Trenerzy muzycznego show TVP2 wybiorą finałowe czwórki w swoich drużynach. Kto przejdzie dalej?

Multimedia

"The Voice of Poland" Nokaut - uczestnicy

Przed nami ósmy tydzień muzycznych zmagań dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland”. W dzisiejszym Nokaucie, na scenie, zaprezentuje się 28 uczestników walczących o przyjście do kolejnego etapu.

Z drużyny Michała Szpaka na scenie wystąpią: Filip Czyżykowski, Magdalena Ollar, Marzena Ryt, Violet Oliferuk, Piotr Szewczyk, Daria Reczek i Jakub Dąbrowski.

Kamil Bednarek był zakochany w... Natalii Oreiro! Trenerzy śpiewają "Cambio dolor"!Zobacz więcej

O miejsce w odcinkach na żywo z drużyny Kamila Bednarka walczyć będą: Julia Olędzka, Damian Kulej, Martyna Kowalik, Ada Nasiadka, Paulina i Bartek Gruszeccy, Kalina De Roover oraz Kasjan Cieśla.

Z drużyny Margaret wokalne umiejętności zaprezentują: Zofia Marcinkowska, Stanisław Ślęzak, Sonia Michalczuk, Karolina Wójtowicz, Iwona Kmiecik, Sonia Hornatkiewicz i Tadeusz Seibert.

Z drużyny Tomsona i Barona w Nokaucie zaśpiewają: Patryk Żywczyk, Adrian Burek, Mikołaj Macioszczyk, Bartosz Deryło, Alicja Szemplińska, Klaudia Kowalik oraz Agnieszka Smoleń.

Ale tylko 16 z nich, będzie miało szansę przejść do kolejnego etapu. Trenerzy nie ukrywają, że mieli ogromny dylemat podejmując decyzję o wyborze uczestników, którzy wystąpią w odcinkach na żywo.

Patrzysz im prosto w oczy i człowiek pęka w środku... - wyznał Kamil Bednarek.

To są ciężkie wybory - powiedziała Margaret.

Których uczestników zobaczymy już za tydzień w pierwszych muzycznych starciach na żywo? Odpowiedź już w sobotę, 2.11.2019 o godzinie 20:05 w TVP2.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Najgorsza edycja pod względem trenerów, ich komentarzy (Bednarek i Margaret) i dziwnych wyborów. Bardzo SŁABO!!!!

    02.11.2019 22:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×