"The Voice of Poland 10". Tadeusz Seibert faworytem z drużyny Margaret? To on wygra 10. edycję?

Tadeusz Seibert ma największe szanse na wygraną w 10. edycji "The Voice of Poland"? Uzdolniony wokalista z drużyny Margaret idzie jak burza. Co na temat ewentualnej wygranej Tadzika sądzi jego Trenerka?

Multimedia

"The Voice of Poland" - Tadeusz Seibert wygra?

Pojawienie się Tadeusza Seiberta na castingach do 10. edycji "The Voice of Poland" od początku zapowiadało sporo emocji. Już na samym początku okazało się bowiem, że przed laty muzyka skrzyżowała jego drogi z Margaret. - Historia jest taka, że razem jeździliśmy na wszystkie festiwale. Myśmy trochę razem zaczynali... - zdradziła Trenerka po czym wyznała, że Tadzik to jej dawna niespełniona miłość!

Występ Tadeusza Seiberta wśród najlepszych wykonań "The Voice" z całego świataZobacz więcej

Tadeusz wybrał drużynę Margaret i pod jej okiem rozwija skrzydła w programie. Podczas 1. odcinka LIVE zaśpiewał piosenkę "Human" z repertuaru Rag'n'Bone Mana, a Margret stwierdziła, że Tadzik ma wielkie szansę wygrać 10. edycję "The Voice of Poland". Czy tak faktycznie jest? Czy to on jest faworytem?

Tadeusz Seibert - kim jest?

Największą pasją Tadeusza Seiberta jest śpiewanie. Kiedy sam nie śpiewa, uczy innych w ramach swojej autorskiej szkoły wokalnej. W wolnym czasie koncertuje ze swoim autorskim materiałem, a jego kolejnym marzeniem jest wydanie debiutanckiej płyty.

Dzięki obszernej kolekcji płyt winylowych swojego ojca od dzieciństwa miał styczność z różnymi gatunkami muzycznymi. Dzisiaj sam kolekcjonuje winyle, a do swoich inspiracji muzycznych zalicza takich artystów jak Phil Collins, Michael Jackson, James Brown, Stevie Wonder czy Freddie Mercury.

Najlepsze i najsłabsze występy według Trenerów. Za kim jest Michał Szpak, a kto nie porwał Margaret?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Raffa (gość)

  Ja jestem za tym,żeby Tadeusz wygrał. Jedynie on i Alicja mają realne szanse. A Ala jest jeszcze młodziutka i zdąży zrobić karierę. Zresztą z pewnością już została zauważona i dostanie mnóstwo propozycji. Kibicuję więc Tadzikowi.

  12.11.2019 21:38
 • Paulina (gość)

  Cudowny facet: utalentowany,czarujący,przystojny,pewny siebie!

  12.11.2019 21:35
 • Klara (gość)

  Ewo,nie wiem skąd bierzesz te głupoty,ale wiem jedno: na wokalistyce to się nie znasz:) On śpiewa płasko? haha. On ma fenomenalny wokal,dobrze postawiony,głęboki,rasowy. A dodatkowo mega skalę. A jeśli chodzi o ubiór to to już jest wyłącznie rzecz gustu odbiorców. Dla mnie świetnie wyglądają jego stylówy w każdym detalu.

  12.11.2019 21:33
 • rakasakfgbz (gość)

  akfzmqkrvzt kauiwqfy dastrigka Has

  12.11.2019 20:04
 • ewa (gość)

  Seibert już kreuje się na gwiazdę. Ubrany fatalnie........śpiewa płasko...............Niech bierze przykład ze Stasia. Miło patrzeć i słuchać . SKROMNOŚĆ - to zaleta. Seibert wygląda zaściankowo bo chyba stylizuje go fryzjerka..........

  11.11.2019 14:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×