"The Voice of Poland 11". Margaret odchodzi z programu! Wokalistka nie chce dłużej współpracować z Telewizją Polską

To już pewne. Widzowie nie zobaczą Margaret w fotelu jurorskim 11. edycji "The Voice of Poland". Wokalistka w jednym z komentarzy w mediach społecznościowych przyznała, że nie chce dłużej współpracować z Telewizją Polską. Kto ją zastąpi?

Multimedia

Margaret odchodzi z "The Voice of Poland"

Plotki na temat rezygnacji Margaret z jurorowania w "The Voice of Poland" potwierdziły się. 10. edycja była dla wokalistki bardzo wymagająca. W jednym z wywiadów tłumaczyła, że po zakończeniu programu czuła się wypłukana emocjonalnie.

Ruszyły castingi do nowych edycji "The Voice of Poland", "The Voice Senior" i "The Voice Kids"!Zobacz więcej

Pod koniec 2019 roku Margaret oznajmiła, że potrzebuje przerwy od pracy i show-biznesu, a w mediach ruszyła giełda nazwisk. Długo spekulowano, kto miałby ją zastąpić w fotelu jurora 11. edycji "The Voice of Poland". Mówiło się, że to Natalia Nykiel zostanie Trenerką "The Voice".

Wielu fanów liczyło jednak na to, że Małgorzata Jamroży zdecyduje się wrócić do programu po przerwie. Jak się teraz okazuje, wokalistka nie ma jednak takiego zamiaru. Na Instagramie przyznała, że nie chce dłużej współpracować z Telewizją Polską.

Szkoda, bo "The Voice of Poland" kocham, ale niestety to jest TVP, więc sobie odpuszczę - napisała w odpowiedzi na jeden z komentarzy na Instagramie Margaret.

Spodziewalibyście się takie odpowiedzi?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wikieee (gość)

    Zachowuje się jak dziecko i co związku z tym, że to leci na tym kanale ma się własny rozum tania wymówka i tyle wielce pani od siedmiu boleści.

    10.06.2020 07:06
  • ..... (gość)

    Chciałbym żeby zasiadły ponownie Edyta i Marysia chociaż nauczyły by czegoś a nie jak Margaret że nawet wysłowić się nie umie

    03.06.2020 00:16
  • Szczęśliwy (gość)

    Zgadzam się . Całkowite beztalencie a do tego mały iloraz inteligencji. Ubiera się jak dziwolag a do tego nie umie skleić jak najprostszego zdania.Glupoty pisze ,że nie wystąpi w nowej edycji bo nikt jej już nie proponował.Biedna postać.

    01.06.2020 16:22
  • Pikaczu (gość)

    Dajcie Wiśniewskiego bo biedak zbiera na 6 ślub.

    01.06.2020 15:11
  • rabadka198 (gość)

    nie ma zmartwienia,aż tak dobrą jurorką nie była,znajdzie się ktoś lepszy na miarę Marysi Sadowskiej

    01.06.2020 14:51
  • Szczerze mówiąc (gość)

    A to ciekawe? Do tej pory nie przeszkadzało że" to TVP "kasę się przytulalo. Program napewno nie straci na popularności a" gwiazdka "?

    01.06.2020 09:06
  • Xyz (gość)

    Przecież ona nie umie śpiewać ani się wysłowić... Żal.pl

    31.05.2020 19:29
  • Krolik (gość)

    Te "odejścia" z mniejszym lub większym huczkiem są zwyczajnie śmieszne. Wielka mi gwiazda, kolejna która wypina się na słuchaczy i fanów. Bo przecież tacy też ogladają tvp. Ta rezygnacja jest żałosna. Nue ona, to będzie inna.

    31.05.2020 16:07
  • JAobserwator (gość)

    Taka średnia "piewica", niech spada.

    31.05.2020 15:32
  • xD (gość)

    A kto to jest? xD

    31.05.2020 15:29
  • Fan muzyki (gość)

    Wreszcie sie udalo i juz niezobaczymy tej Pani w programie . Jaka ona piosenkarka jak ona spiewac nie umie . To ze umie sie lansowac to pokazuje ale ze spiewaniem u niej to jak z enriqe iglesiasa.

    31.05.2020 15:19
  • Paulina (gość)

    Ulżyło mi,że Margaret nie będzie jurorką w kolejnej edycji. Poziom jej wypowiedzi i brak wiedzy na temat wokalistyki czy emisji głosu sprawiał,że nie chciało mi się oglądać tego programu.

    31.05.2020 14:39
  • Ziko (gość)

    Bez talencie je ac ją

    31.05.2020 13:59
  • Kowalski (gość)

    Będę zanosił się z płaczu. Jak Hołownia.

    31.05.2020 13:47
  • telewidz (gość)

    A ja nie będę z tego powodu płakał, wolna droga do TVN

    31.05.2020 13:30
  • Niunias (gość)

    Margaret odeszła a Dody w TVP nie chcą. Nic dziwnego, skoro wypowiedziała się ostatnio krytycznie wobec Prezesa Kurskiego 😂

    31.05.2020 13:23
  • Pikaczu (gość)

    Myślę że ciekawie by było jak by zastąpiła ja doda

    31.05.2020 13:07
  • fessta (gość)

    Kolaboracja z reżimową TVPiS niejednemu w przyszłości wyjdzie bokiem.Tak myślę.

    31.05.2020 12:54
  • Annia (gość)

    nie bedziemy płaakac