"The Voice of Poland 11". Michał Szpak wspiera społeczność LGBT na planie programu TVP! "Jestem z wami"

Michał Szpak na planie 11. edycji "The Voice of Poland" pojawił się z tęczową przypinką. Wokalistka wyraził w ten sposób solidarność z osobami LGBT+ wobec których rośnie w ostatnim czasie fala agresji.

Multimedia

Michał Szpak z tęczową flagą na planie "The Voice of Poland 11"

Michał Szpak jest jednym z Trenerów 11. edycji "The Voice of Poland". Wokalista wykorzystał okazję i na planie nowych odcinków flagowego programu TVP włączył się do dyskusji na temat problemów mniejszości seksualnych. Muzyk wyraził swoją solidarność z osobami LGBT uzupełniając swoją stylizacją odwróconą tęczową przypinką.

Jestem z wami - napisał ponadto na InstaStory Michał Szpak.

W 11. edycji Trenerzy skorzystają z nowych przycisków. Wyjaśniamy, do czego służą!Zobacz więcej

Wymowna ozdoba Michała Szpaka bardzo spodobała się internautom. Mocny gest wsparcia dla społeczności LGBT muzyk wyraził już jakiś czas temu na Facebooku. Promując swój najnowszy utwór z gościnnym udziałem Barbary Wrońskiej, przyznał, że żyjemy w jednym z najbardziej homofonicznych krajów w Europie, podczas gdy inne państwa uznają równość wszystkich niezależnie od rasy, wyznania, orientacji czy przynależności do jakiejkolwiek grupy. Mam ze ten projekt będzie wsparciem dla wolności. - napisał wtedy Szpak.

Zobacz galerię

Edyta Górniak o Roksanie Węgiel

Komentarze

Skomentuj
 • Maria (gość)

  Nie lubię Dudziak i nie nadaje się na trenera jej się nie da słuchać.

  13.09.2020 20:42
 • rozważna (gość)

  Do Magda .Kobieto o czym piszesz? Szpak to akurat najlepszy głos Polski wiec dobrze że telewizja go zaprasza. Bo tak chca jego wielbiciele i fani.Co to kilka paseczków na klapkach marynarki to wielka agitacja.?Pracuje z gejami bo w show biznesie jest ich najwięcej.To równiez jego koledzy.Więc popiera to środowisko.Czy to sie tobie podoba czy nie będzie w telewizji i nie ty na szczęście będziesz decydować.Hejterko!

  07.09.2020 00:31
 • Magda (gość)

  Dziwię się Kurskiemu że promuje kogoś takiego jak Szpak, ludzi z dobrymi głosami w Polsce jest bardzo dużo więc zastąpienie go innym wykonawcą nie stanowi problemu. Prywatnie to Szpak może promo kogo chce ale jeżeli robi to w telewizji publicznej, to na to nie ma zgody większość płacącej abonament.

  23.08.2020 14:56
 • Lila (gość)

  Mimo wszystko-najlepszy trener!!! Najlepszy głos na świecie!!!

  23.08.2020 13:52
 • A. (gość)

  "Wokalistka wyraził w ten sposób solidarność z osobami LGBT+ wobec których rośnie w ostatnim czasie fala agresji."

  W tym zdaniu są dwa błędy. Jeden nawet ma sens, bo Szpak dość często wygląda i zachowuje się jak "wokalistka" zamiast jak"wokalista". Drugi dotyczy osób LBGT+. Powinno być: "ze strony których w ostatnim czasie rośnie fala agresji".

  22.08.2020 13:13
 • Ja (gość)

  Przecież ta flaga jest do góry nogami!!!

  21.08.2020 22:53
 • Wypad (gość)

  Jeszcze jedna męska ciota.

  21.08.2020 21:03
 • łodzianka (gość)

  Michał ty chyba jesteś chory, o co ci chodzi człowieku, w Polsce nie ma żadnej dyskryminacji osób homoseksualnych, a jedynie sprzeciwiamy się tym wszystkim prowokacjom, chamskim zachowaniem i agresywnym zachowaniom tych ludzi. Ogarnij się człowieku

  21.08.2020 17:06
 • Aga W. (gość)

  Normalnie już nie da się o tym słuchać!!! To LGBT to jedna chora sytuacja!

  21.08.2020 15:18
 • san (gość)

  wywalic tego homoniepewnego on tez sfiksowal zreszta zawsze byl taki nijaki

  21.08.2020 15:08
 • Krzysztof Kornatowicz (gość)

  Niedorobiony Szpak powinien jako homoseksualista wiedzieć, lub czuć, że LGBT to prowokatorzy przyprawiający karykaturalną gębę wszystkim homoseksualistom. Przez ich prowokacje, obsceniczność, wulgarne pozy przeciętny człowiek postrzega homoseksualistów jako zdegenerowanych, wyuzdanych odszczepieńców, zamiast widzieć w nich normalnych, tylko, że kochających inaczej ludzi. Jednym słowem Szpak to skończony tuman POlityczny! ~Krzysztof Kornatowicz (YouTuber)

  21.08.2020 13:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×