"The Voice of Poland 11". NOKAUT. Edyta Górniak zaleje się łzami! Kto wywalczy miejsce w odcinkach finałowych?

W sobotnim odcinku muzycznego show TVP2 emocje sięgną zenitu. Nie tylko wśród uczestników jedenastej edycji programu. Edyta Górniak nie powstrzyma morza łez, co już teraz możecie zobaczyć w wideo. Co wydarzy się podczas Nokautów?

Multimedia

"The Voice of Poland 11" NOKAUT w sobotę, 7 listopada, o godz. 21:00 w TVP2! - sprawdź program tv

Przed nami ostatni przed odcinkami finałowymi etap dwójkowego talent-show. W Nokaucie zaśpiewa 28 uczestników - siedmioro z drużyny każdego trenera. Po występach Urszula Dudziak, Michał Szpak, Tomson i Baron oraz Edyta Górniak podejmą jedną z najważniejszych decyzji - wybiorą po cztery osoby, które będą miały szansę zaprezentować się podczas odcinków finałowych rozpoczynających się już w przyszłą sobotę.

Miłosz Mogielski i Ignacy Błażejowski już na próbach doprowadzili Edytę Górniak do łez! Jak będzie na Bitwie?Zobacz więcej

Wybór pomiędzy uczestnikami był niezwykle trudny o czym świadczą łzy, których Edyta Górniak nie była w stanie powstrzymać.

To jest ogromna odpowiedzialność. Każdy z was zasługuje na to, żeby móc się zaprezentować kolejny raz. Zanim oddamy decyzję w ręce widzów to jest nasza decyzja. I jest to bardzo trudne. Jakkolwiek kocham ten program ten regulamin jest bezlitosny - wyznała zapłakana trenerka.

OGLĄDAJ programy rozrywkowe ONLINE w TVP VOD

Nie jest łatwo, no nie jest łatwo. Ja ją rozumiem… - ze współczuciem i zrozumieniem Urszula Dudziak skomentowała zachowanie Edyty Górniak.

Którzy uczestnicy przejdą do odcinków finałowych? Widzowie przekonają się już w najbliższą sobotę o godzinie 21:00 w TVP2.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Basia (gość)

    Okropne decyzje Edyty Ania Serafińska powinna zostać, była najlepsza. Teraz jej druzyna jest mega słaba

    09.11.2020 12:06
  • Jagan (gość)

    Fatalne wybory Edyty. Najsłabsza drużyna.

    07.11.2020 23:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×