"The Voice of Poland 11" odcinek 3. i 4. Szalejąca Edyta Górniak, pierwsze wykorzystanie BLOKADY trenera i masa utalentowanych wokalistów! Kto przeszedł do kolejnego etapu?

Kolejne Przesłuchania w ciemno w 11. edycji programu "The Voice of Poland" za nami! W 3. odcinku programu pojawili się uczestnicy z Pomorza, a w 4. odcinku rządzili zawodnicy z opolszczyzny. Do tego szalała Edyta Górniak, która robiła wszystko, co mogła, aby zachęcić do siebie wokalistów! Sprawdźcie, co wydarzyło się w 3. i 4. odcinku 11. edycji "The Voice of Poland"!

Multimedia

"The Voice of Poland" sezon 11. odcinki 3. i 4. Przesłuchania w ciemno - co się wydarzyło?

"THE VOICE OF POLAND" SEZON 11 - ODCINEK 3: POMORZE

Jako pierwsza na scenie dzisiejszego odcinka pojawiła się Katarzyna Szulc, która zaśpiewała piosenkę "Preach". Trenerzy do końca trzymali dziewczynę w niepewności i w ostatniej chwili swój fotel odwrócił Michał Szpak! Ależ było zdziwienie trenerów, gdy okazało się, że przy mikrofonie jest dziewczyna a nie chłopak!

Piotr Wolski ma 28 lat i pochodzi z Kościerzyny. Mężczyzna, który na co dzień jest kierownikiem na budowie, Nigdy nie występował przed dużą publicznością, więc poniekąd jego wykonanie "Faith" George'a Michaela było wyzwaniem! Ale już pierwsze dźwięki wystarczyły, aby swoje fotele odwrócili Baron i Tomson oraz Urszula Dudziak. Ostatecznie Piotr wybrał drużynę chłopaków z Afromental.

Tomek kiedyś tworzył muzykę z bratem, ale teraz postanowił spróbować swoich sił solo. Chłopak wziął na warsztat numer "Do kołyski" Dżemu. Jako pierwsi swój fotel odwrócili Baron i Tomson, a w ostatniej chwili na ten sam ruch zdecydowała się Edyta Górniak! Tomek jednak był zdecydowany i od początku chciał iść do ekipy Barona i Tomsona!

Przemek Pajdak poderwał do tańca Edytę Górniak: "Ale ty jesteś ogier!"Zobacz więcej

Ania Serafińska ma 32 lata i na co dzień pracuje jako sekretarka, ale po pracy lubi zaszaleć jako wokalistka! Gra w zespole Hazard rozochociła ją na tyle, że teraz chce spróbować swoich sił solo! Na scenie "The Voice of Poland" zaśpiewała piosenkę "Gołębi puch" Lombardu. Podczas odwracania foteli doszło do bezkompromisowej sytuacji i użycia funkcji, która w "The Voice of Poland" pojawiła się po raz pierwszy, a mianowicie BLOKADY trenerskiej! Edyta Górniak postanowiła zablokować Barona i Tomsona, którzy byli zainteresowani wokalistką o rockowym głosie! I stało się, Ania wybrała drużynę Edyty Górniak!

Joanna Kaczmarek ma 25 lat i jak świadczą o tym jej tatuaże - jest barberką. Uwielbia stylizować i formować męskie fryzury, ale również kocha muzykę i śpiew. Przesłuchania w ciemno polecił jej klient, z którym założyła się... o flaszkę, że się nie dostanie! I się dostała! Rudowłosa wokalistka zaśpiewała piosenkę Ellie Goulding - "Love Me Like You Do". Niestety, żaden z trenerów nie odwrócił swojego fotela.

Przemysław Pajdak ma 25 lat i od ponad 5 lat mieszka w Anglii. Chłopak zmierzył się z numerem Jet - "Are You Gonna Be My Girl". Wszyscy trenerzy odwrócili swoje fotele! Ale ty jesteś ogień, jesteś ogier! - wykrzyczała Edyta Górniak! Wszyscy trenerzy zabiegali o względy Przemka, ze szczególnym naciskiem na Edytę Górniak, ale wokalista od razu wiedział, że chce iść do drużyny Barona i Tomsona!

"THE VOICE OF POLAND" SEZON 11 - ODCINEK 4: OPOLSZCZYZNA

Monika Morka ma 24 lata i przyjechała z Opola. Ma własny zespół i często gra na weselach. Dziewczyna zaśpiewała piosenkę "At Last". Swoje fotele odwrócili Urszula Dudziak oraz Baron i Tomson, a w ostatniej chwili na ten sam ruch zdecydował się Michał Szpak! Ostatecznie Monika postanowiła iść do drużyny Urszuli Dudziak!

Adam Kalinowski ma 25 lat i jest prawdziwą rockową duszą! Ciężki klimat to jego życie! A do tego, razem ze swoim zespołem, ma już na koncie jedną płytę! Adam na warsztat wziął piosenkę "Natural" Imagine Dragons. Swoje fotele odwrócili Baron i Tomson oraz Michał Szpak, który po odwróceniu się nie krył zaskoczenia, bo miał już okazję wcześniej poznać Adama a nawet kupił jego płytę! Wybór jednak nie był oczywisty, bowiem Adam wybrał drużynę chłopaków z Afromental!

Adam Stachowiak po raz drugi zostanie ojcem! Wokalista przywita na świecie syna czy córkę?Zobacz więcej

Karina Mirowska ma 36 lat i kocha śpiewać. Niestety jej pasji nie podzieli trenerzy, którzy nie odwrócili swoich foteli. Bałagan, bałagan - komentowała podczas występu Edyta Górniak. Po niej na scenie pojawiła się Natalia Cwajna, 21-latka, która śpiewa od dziecka. Dziewczyna zaśpiewała "Do kołyski" Dżemu. W ostatniej chwili swoje fotele odwrócili Michał Szpak i Edyta Górniak. Decyzja była trudna, ale Natalia postanowiła iść do drużyny Edyty Górniak.

Alicja Witomska ma 24 lata i swoje dzieciństwo spędziła w teatrze muzycznym, gdzie gra jej tata. Swój pierwszy spektakl zagrała mając 6 lat i kontynuuje karierę do dzisiaj. Na scenie dziewczyna zaśpiewała piosenkę "Melodia ulotna". Niestety, żaden z trenerów nie odwrócił swojego fotela.

Milena Gawin ma 17 lat i pochodzi z Twardogóry. W Łodzi uczęszcza do artystycznego liceum w Łodzi. Na scenie "The Voice of Poland" zaśpiewała utwór "Przemija uroda w nas" Seweryna Krajewskiego. Niestety, nikt nie odwrócił swojego fotela.

Jędrzej Skiba zaśpiewał i zagrał utwór "Adore you". Wystarczyły pierwsze dźwięki, aby swoje fotele odwrócili Edyta Górniak, Michał Szpak i Urszula Dudziak, tyle, że któryś z trenerów zablokował Michała Szpaka! Chłopak już brał udział w programie "The Voice of Poland", gdzie w 6. edycji programu razem ze swoją siostrą dotarł do półfinału! Lata temu Jędrzej był w drużyny Afromentali, a teraz wybrał ekipę Urszuli Dudziak!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×