"The Voice of Poland 11". Przemek Pajdak poderwał do tańca Edytę Górniak na Przesłuchaniach w ciemno: "Ale ty jesteś ogier!"

Edyta Górniak nie była w stanie opanować emocji podczas występu Przemka Pajdaka na Przesłuchaniach w ciemno do 11. edycji "The Voice of Poland". Zobaczcie, jak zareagowała Trenerka!

Multimedia

Przemek Pajdak na Przesłuchaniach w ciemno do 11. edycji "The Voice of Poland"

Szaleńczo roztańczona Edyta Górniak to rzadki widok. Wokalistka nie była w stanie usiedzieć na obrotowym fotelu, kiedy na scenie pojawił się 25-letni uczestnik jedenastej edycji „The Voice of Poland”.

Na co dzień Przemek Pajdak mieszka i pracuje w Londynie, gdzie przeprowadził się sześć lat temu. Obecnie jest kierowcą i gra w zespole hokejowym Bracknell Devils na pozycji atakującego. Mimo wielu zainteresowań to właśnie muzyka zajmuje najważniejsze miejsce w jego sercu.

Kiedy potrzebowałem wsparcia - muzyka była dla mnie. Pomogła mi z pewnością siebie i przełamaniem strachu, poznaniem i zaakceptowaniem siebie - wyjaśnia Przemek, który w najbliższą sobotę w programie zaśpiewa utwór formacji Jet „Are You Gonna Be My Girl”.

Gdy jurorzy się obrócili, byli w szoku. Ten uczestnik zachwycił na pierwszych Przesłuchaniach w ciemno!Zobacz więcej

Już po kilku taktach Edyta Górniak zdecydowała się oddać rockandrollowemu szaleństwu, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. Pozostali trenerzy także nie kryli zadowolenia z występu Przemka. Jednak to właśnie Edyta Górniak postanowiła zawalczyć o niego najmocniej.

Przemek, widziałeś kiedyś, żeby Edyta Górniak tańczyła dla ciebie... - zaczęła podekscytowana trenerka jedenastej edycji „The Voice of Poland”.

Z każdą kolejną minutą wokalistka coraz odważniej komunikowała, że Przemek Pajdak jest uczestnikiem, którego chce mieć w swojej drużynie.

Ale ty jesteś ogień, ogier… Ogier powiedziałam? Nie, ogień [...] Każdy z nas jest kimś innym i ma inne rzeczy do zaoferowania, ale... ja mam najwięcej! - zachwalała rozanielona trenerka.

Czy Edyta namówi Przemka, aby to właśnie z nią szedł tanecznym krokiem przez resztę programu? Przekonamy się już w najbliższą sobotę 19.09.2020 o godzinie 21:00 w TVP2.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×