"The Voice of Poland 12" odcinek 3. i 4. Skandal w programie? Marek Piekarczyk nacisnął przycisk Justyny Steczkowskiej! Wzruszające i szczere wyznanie uczestniczki programu!

Za nami 3. i 4. odcinek programu "The Voice of Poland 12". Przesłuchania w ciemno trwają w najlepsze, chociaż ten odcinek przejdzie do historii z powodu... skandalu! Marek Piekarczyk wybrał uczestnika dla Justyny Steczkowskiej naciskając jej przycisk! Fani produkcji są w szoku! Tak samo, jak po wyznaniu jednej z uczestniczek programu!

Multimedia

"The Voice of Poland" sezon 12. odcinki 3. i 4. Przesłuchania w ciemno - co się wydarzyło?

Małgorzata Chruściel ma 30 lat i jest wokalistką oraz aktorką. Co ciekawe, jej przygoda z muzyką zaczęła się w... klubie garnizonowym! Na scenie "The Voice" postanowiła sprawdzić się w piosence "Wszystko będzie dobrze". Swoje fotele odwrócili Sylwia Grzeszczak i Marek Piekarczyk! Ostatecznie Małgorzata wybrała ekipę Sylwii Grzeszczak. Następnie mikrofon przejął 19-letni Jakub Nowak, który zaprezentował się w numerze "Don't make me miss you". Swój fotel szybko odwróciła Sylwia Grzeszczak! Później na ten sam ruch zdecydował się Marek Piekarczyk. Ostatecznie Jakub zdecydował się dołączyć do drużyny Sylwii! Wspólny występ na scenie uczynił cuda!

Dlaczego polska wersja "The Voice" jest wyjątkowa? Nowa edycja odkryje talenty na miarę Sarsy czy Natalii Nykiel?Zobacz więcej

Klaudia Borczyk ma 30 lat i jak sama twierdzi, służy głosem. Jej karierę przyhamowała skolioza, przez którą drastycznie spadła jej pewność siebie. Później przyszedł czas na operację, dzięki której - paradoksalnie - Klaudia wciąż chodzi, ale dołączyła do grona osób niepełnosprawnych i miała okazję wziąć udział w festiwalu, na którym wystąpiła na jednej scenie wspólnie z Kubą Badachem czy Patrycją Markowską! To otworzyło ją na nowo na śpiew. Swoje fotele odwrócili Baron i Tomson, Marek Piekarczyk oraz Sylwia Grzeszczak. Klaudia zdecydowała się iść do ekipy Tomsona i Barona.

Rafał Kowalkowski ma 45 lat i do tej pory nie miał czasu na udział w żadnym talent show. Chce teraz nadrobić stracony czas. Niestety, żaden z trenerów nie odwrócił swojego fotela. Następnie na scenie pojawiła się 18-letnia Paulina Ignac. Dziewczyna postanowiła sprawdzić się w piosence "Dziś już wiem". Żaden z jurorów nie odwrócił swojego fotela, jednak w ostatnim momencie Marek Piekarczyk wstał i... nacisnął przycisk Justyny Steczkowskiej! Tego nikt się nie spodziewał! Justyna Steczkowska ewidentnie nie była zadowolona, jednak postanowiła, że Paulina idzie z nią do kolejnego etapu! Marek, ja muszę wciąż odpowiedzialność za tę osobę, ale nie możesz decydować za mnie - wyznała później Justyna Steczkowska do Marka Piekarczyka.

Steczkowska już wkrótce zaśpiewa z Kozidrak na jednej scenie. Ceny za bilety wprawiają w osłupienie!Zobacz więcej

Wiktor Dyduła jest kelnerem, ale uwielbia śpiewać. Szybko zdobył sympatię Justyny Steczkowskiej, która jako pierwsza nacisnęła przycisk. Później to samo zrobili Marek Piekarczyk oraz Baron i Tomson. Ostatecznie Wiktor postanowił dołączyć do ekipy chłopaków z Afromental.

Adrianna i Paulina są siostrami, które na scenie "The Voice of Poland" postanowiły wystąpić w duecie. Swoje fotele bardzo szybko odwrócili Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk. Później na ten sam krok zdecydowała się Sylwia Grzeszczak. Dziewczyny postanowiły, że idą do drużyny Justyny Steczkwoskiej! Następnie na scenie pojawił się Daniel Jodłowski. W tym przypadku swoje fotele odwrócili Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska i Sylwia Grzeszczak, która jednak została zablokowana przez Justynę Steczkowską! No i ostatecznie Daniel wybrał Justynę!

Klaudia Szwajkosz ma 30 lat i uwielbia wszelkie tematy kryminalistyczne. Poza tym jest wokalistką zespołu The Freedom Birds, a na co dzień pracuje w przedszkolu integracyjnym. Niestety, żaden z trenerów nie odwrócił swojego fotela. Później pojawiła się Natalia Łyzińska, która ma 24 lata. W tym przypadku także żaden z foteli się nie odwrócił. Następnie mikrofon przejęła 26-letnia Kornelia Daszewska, która na co dzień prowadzi zajęcia z emisji głosu. Swoje fotele tutaj odwrócili Marek Piekarczyk i Justyna Steczkowska! Ostatecznie Kornelia zdecydowała się dołączyć do drużyny Marka Piekarczyka!

Sylwia Grzeszczak cała we łzach! Wróciły wspomnienia z programu "Od przedszkola do Opola"Zobacz więcej

Daniel Hawes ma 19 lat i uwielbia muzykę. Na scenie postanowił sprawdzić się w piosence "Little bit of lot". Swoje fotele odwrócili Sylwia Grzeszczak oraz Marek Piekarczyk. Finalnie Daniel postanowił iść do drużyny Sylwii! Dorota Kaczmarek ma 24 lata i postanowiła zaśpiewać piosenkę Kamila Bednarka pt. "List". Przygodę z muzyką rozpoczęła jako kilkuletnia dziewczynka. Dorota Kaczmarek czuła się na scenie jak ryba w wodzie, a jej talent wielokrotnie doceniano podczas konkursów muzycznych. Niestety, w wieku 16 lat Dorota zachorowała na depresję i próbowała odebrać sobie życie - rzuciła się pod pociąg! Dzisiaj jest osobą niepełnosprawną, ale żyje i ciągle walczy! Zaczęła pisać teksty i komponować swoje utwory, którymi dzieliła się z innymi. W ostatniej chwili swój fotel odwrócił Marek Piekarczyk! Dori jest w programie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Maja (gość)

  Justyna ubiera się i zachowuje w tym programie jak dz.....ka.Wstydu nie ma !!!,reszta ok.

  20.09.2021 15:02
 • Darek (gość)

  Justyna niech wyciągnie moja z du... Wielka Pani profesor, wkurza mnie.macha tym mikrofonem jakby to miało jej pomóc. Piękna ,ale przykra babka

  20.09.2021 14:27
 • Darek (gość)

  Justyna niech wyciągnie moja z du... Wielka Pani profesor, wkurza mnie.macha tym mikrofonem jakby to miało jej pomóc. Piękna ,ale przykra babka

  20.09.2021 14:27
 • Zenon (gość)

  Bez Michała nie ma imprezy. Już nie oglądam

  19.09.2021 20:14
 • maria (gość)

  Tak to skandal i niebywałe zachowanie. To lekceważenie i uczestniczki i trenera. Namiejscu obu pań zachowałabym się inaczej, po prostu zrezygnowałabym.

  19.09.2021 13:25
 • Fanka (gość)

  Marek, Baron i Tomson ok..... Ale Sylwia i Justyna.... Hmm....nieporozumienie.... Program robi się sztywny i sztuczny szczególnie przez Justynę i Sylwię.....

  19.09.2021 12:56
 • Daniel (gość)

  Jusia zachowuje się skandalicznie. Udaje kogoś kim nie jest. Może i jej śpiew komuś się podoba, mnie absolutnie nie, pieje na scenie i wygina się jak pajacyk na sznurku . Jej przebrania w programie w ogóle (bo jej ubioru nie można kreacja) nie pasują. Co ona chce pokazać, że jest chuda ,figura taka sobie, widziałem ładniejsze , a ona wciąż w krótkich spodniach. Ma prawie 50 lat a ubiera się jak przedszkolak w spodenki i bluzeczkę. Czyżby kazda jej pozycja była dla kogoś propozycja. Co ? Pozostali jurorzy mają klasę. Ona dennie się zachowuje. .

  19.09.2021 09:15
 • Anka (gość)

  Ja wszystko rozumiem, ludzie zmagają się z różnymi chorobami. Czy żeby wziąć udział w programach tv trzeba wywlekać swoje problemy, pokazywać całemu światu??? Nie dość że psychika człowieka po przejściach jest słabsza to jeszcze muszą się z tym afiszować, bo tego chyba produkcja programu wymaga. Słabe i poniżające!!!

  19.09.2021 09:11
 • Majka (gość)

  Bez przesady z tym skandalem.

  19.09.2021 08:28
 • Ziemniaczek.GeSlerpl (gość)

  XDD Niema jak to stray Marek

  18.09.2021 22:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×