"The Voice of Poland" 17.05.2014 - czas na półfinał! [ZDJĘCIA]

W IV edycji "The Voice of Poland" zostało już tylko 8. uczestników, którzy będą rywalizować ze sobą w sobotnim odcinku na żywo. Półfinał "The Voice of Poland" już w sobotę 17.05.2014 o godz. 20:00 w TVP2.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: BĘDZIE PIĄTA EDYCJA "THE VOICE OF POLAND"! ORYGINALNE KREACJE MARIKI W "THE VOICE OF POLAND" [ZDJĘCIA]

W sobotni wieczór widzowie Dwójki obejrzą półfinał programu "The Voice of Poland". Po bardzo emocjonującym ćwierćfinale, pod opieką każdego z Trenerów zostało już tylko dwóch uczestników. W drużynie Marka Piekarczyka jest to Michał Karpacki oraz Aleksandra Węglewicz. Drużynę Justyny Steczkowskiej stanowi Kasia Sawczuk i Artur Kryvych. Skład Marii Sadowskiej to Juan Carlos Cano i Monika Pilarczyk, a Tomsona i Barona to Maja Gawłowska i Kamil Bijoś.

W trakcie wieczoru widzowie zobaczą występ Mroza z chórem gospel Sound’n’Grace. Skład wspólnie wykona piosenkę "Nic do stracenia". Niespodziankę przygotowali również uczestnicy poprzednich edycji programu. Monika Urlik, wokalistka znana z I edycji programu, zaprezentuje najnowszy singiel pt. "Nie wie nikt", natomiast Arek Aro Kłusowski, finalista III odsłony "The Voice of Poland", wystąpi z utworem "Podpalimy miasta".

CZYTAJ TAKŻE: "THE VOICE OF POLAND" 10.05.2014 - SPRAWDŹ, KTO ODPADŁ [WIDEO] UCZESTNICY "THE VOICE OF POLAND" ŚPIEWAJĄ "HAPPY" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Najważniejszą zmianą w stosunku do ćwierćfinału, jest sposób wybierania uczestników, którzy awansują dalej. W najbliższym, sobotnim odcinku każdy z nich zaśpiewa po dwa utwory - solo oraz w duecie z wokalistą z drużyny. Następnie opiekun mając do dyspozycji 100 punktów, podzieli je pośród podopiecznych. Punkty swoim faworytom przyznawać mogą również widzowie, za pomocą głosowania poprzez sms’y. Uczestnik, który z danej drużyny otrzyma największą liczbę punktów, znajdzie się w finałowym odcinku programu oraz zaśpiewa swój ulubiony utwór, którym przez cały kolejny tydzień walczyć będzie o głosy widzów. Niestety czterech wokalistów zakończy swój udział w programie na tym etapie.

Półfinał programu "The Voice of Poland " już w sobotę, 17 maja, na TVP2 o godzinie 20.05.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×