"The Voice of Poland". Bajkowy ślub członka zespołu Afromental na Zanzibarze! Tomasz Torres ożenił się z Pauliną Łabą

Tomasz Torres z zespołu Afromental wziął bajkowy ślub z Pauliną Łabą na Zanzibarze. Na uroczystości obecny był Aleksander Milwiw-Baron i ojciec pana młodego - Jose Torres.

Multimedia

Tomasz Torres z Afromental wziął ślub na Zanzibarze

W minione Święta Bożego Narodzenia informacją o swoim ślubie zaskoczyli Grzegorz Krychowiak i Celia Junat, którzy pobrali się po ośmiu latach związku. Jak się okazuje, to nie jedyna celebrycka para, która zmieniła swój stan cywilny w tym okresie.

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat już po ślubie! Piłkarz i modelka pobrali się po 8 latach związkuZobacz więcej

Podczas świąt pobrał się także jeden z członków zespołu Afromental. Tomasz Torres i Paulina Łaba powiedzieli sobie sakramentalne "tak" na egzotycznym Zanzibarze, a ceremonia była naprawdę bajkowa. W tym wyjątkowym dniu z panem młodym nie mogło zabraknąć pozostałych członków Afro. Aleksander Milwiw-Baron już kilka dni temu pochwalił się zdjęciem z Zanzibaru, gdzie, jak poinformował, ma zamiar spędzić święta i Sylwestra.

Młodej parze gratulujemy i życzymy dużo szczęścia.

Paulina Łaba - kim jest żona Tomka Torresa?

Paulina Łaba to utalentowana wokalistka i aktorka. Występuje na deskach teatru Roma, Teatru Komedia w Warszawie. W 2009 roku brała udział w "Szansie na sukces", gdzie wykonała "Cykady na Cykladach" Maanamu. Paulina jest absolwentką Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni (2013) oraz Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa (2014).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×