"The Voice of Poland". Baron i Tomson rezygnują z udziału w programie! [ZDJĘCIA]

Po tym, jak z udziału w "The Voice of Poland" zrezygnował Andrzej Piaseczny, czas na kolejne doniesienia. W nowej edycji z fotela Trenerów zniknie "dwugłowy smok" - Baron i Tomson!

Multimedia

To będzie wyjątkowa edycja "The Voice of Poland". Jesienią TVP2 pokaże 9. odsłonę show, prawdopodobnie z całkiem nowym składem trenerskim! Wiadomo na pewno, że Trenerem nie będzie już Andrzej Piaseczny. Teraz dołączają do niego Baron i Tomson!

Wiemy, którego z Trenerów zabraknie w nowej edycji! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Baron i Tomson byli Trenerami najdłużej spośród wszystkich muzyków zasiadających w czerwonych fotelach. Oglądaliśmy ich w każdej, poza pierwszą edycją. Byli wyjątkowi nie tylko ze względu na to, że było ich dwóch. W każdym programie zachwycali charyzmą, błyskotliwymi wypowiedziami i świetnym podejściem do uczestników. Dzięki temu, mimo że nie będzie ich w "The Voice of Poland", wciąż będziemy mogli ich oglądać w "The Voice Kids", gdzie także występują w roli Trenerów.

Do programu ma wrócić Patrycja Markowska, która była Trenerką w 2. edycji. Obok Piasecznego oraz Baron i Tomsona, w poprzedniej odsłonie show Treneremi byli: Maria Sadowska i Michał Szpak, który razem z Martą Gałuszewską wygrał program.

Patrycja Markowska powróci do programu? Będzie nową Trenerką?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Kasia (gość)

  O nieeeeee :( bez nich to juz nie bedzie to samo

  06.10.2018 20:37
 • Była Fanka programu (gość)

  Wielka szkoda że zmienił się skład jury. Ten program to już nie to samo choć uważałam że jest na bardzo dobrym poziomie .... niestety przestałam oglądać bo brakuje mu czegoś, a w zasadzie kogoś

  22.09.2018 20:20
 • Tomson i Baron (gość)

  To jest skandal, że ich nie ma w 9 edycji!!!!! Dlaczego oni! NIKT TEGO JUŻ NIE BĘDZIE OGLĄDAŁ!

  18.05.2018 20:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×