"The Voice of Poland". Baron ma znanego ojca i brata! Czym się zajmują? Niewielu o tym wiedziało

W jednym z odcinków "The Voice of Poland" wyszło na jaw, że Baron ma brata, który również jest znany! O tym wiedziało niewielu, szczególnie, że to nie tylko bracia działają w tym biznesie, także ich ojciec! Czy się zajmują? Sprawdź!

Multimedia

Baron - ojciec i brat

Aleksander Baron, członek zespołu Afromental, jest jednym z Trenerów w 15. edycji "The Voice of Poland". Podczas jednego z odcinków wyszło na jaw, że muzyk ma brata, który także jest związany z tą branżą! Co więcej, ich ojciec także jest znany!

Ostatnie Przesłuchania w Ciemno za nami i mamy wojnę! "Jestem tak wkurzona, że nie chce mi się z tobą gadać"Zobacz więcej

Uczestniczka "The Voice of Poland" wspomniała w programie o zespole jazzowym Pink Freud i to właśnie z nim związany jest brat Barona, Adam Milwiw-Baron. Adam w zespole Pink Freud gra na trąbce i puzonie, oprócz tego pisze muzykę do spektakli teatralnych. Występował u boku największych gwiazd i uczy w Szkole Muzyki Nowoczesnej.

Między braćmi jest dwa lata różnicy, a swoją miłość do muzyki musieli odziedziczyć po swoim ojcu, który także jest znany w branży muzycznej - Piotr Baron to saksofonista jazzowy. Ma wiele sukcesów na koncie, zdobył m.in. Brązowy Medal Zasłużony Kulturze Gloria Artis.

Tak wyglądają ojciec i brat Barona.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Asia (gość)

    No ja o tym wiedziałam, bo Aleks był moim sąsiadem we Wrocławiu, na Karkonoskiej😉

    12.10.2021 20:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×