"The Voice of Poland". Doda zostanie trenerką w 10. edycji "The Voice of Poland"? Kiedy premiera "Dziewczyn z Dubaju"? [WYWIAD, WIDEO, ZDJĘCIA]

Za nami wielki finał 9. edycji programu "The Voice of Poland". Jednym z gości finału była Doda, która na scenie wykonała swój nowy singiel pt. "Nie wolno płakać". Mieliśmy okazję porozmawiać z Dodą, która opowiedziała nam o swojej nowej płycie oraz nadchodzących planach filmowych.

Multimedia

DODA TRENERKĄ W 10. EDYCJI "THE VOICE OF POLAND"?

Doda obecnie promuje swój nowy singiel pt. "Nie wolno płakać", który zapowiada jej nowy album. Płyta ma ukazać się w styczniu i według zapewnień wokalistki słuchacze będą zaskoczeni otrzymanym materiałem. Płyta ma kompletnie różnić się od poprzednich dokonań Dody.

Doda oddała hołd zmarłej babci w finale muzycznego show! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jako, że rozmawialiśmy z Dodą podczas finału "The Voice of Poland", to nie sposób było jej nie zapytać, czy ma swoich faworytów i komu kibicuje najbardziej. Dodatkowo Doda zdradziła nam, czy odnalazłaby się na fotelu trenerskim programu. Widzielibyście Dodę w jury 10. edycji "The Voice of Poland"?

Doda kontynuuje również karierę producencki filmowej. Po sukcesie filmu "Pitbull. Ostatni pies", Doda skupia się na dwóch nowych produkcjach, o których będzie głośniej w 2019 roku. W przygotowaniu są filmy "Dziewczyny z Dubaju" oraz "Grom". Co nam o nich powiedziała Doda? Sprawdźcie!

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ona (gość)

    na bank wygra ..powodzenia .bo krolowa jest tylko jedna

    07.12.2018 12:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×