"The Voice of Poland". Grzegorz Hyży, Michł Szpak, Patrycja Markowska i Piotr Cugowski na nagraniach do programu. Jak wypadli? [ZDJĘCIA]

Przygotowania do nowej edycji "The Voice of Poland" trwają w najlepsze. Trenerzy - Grzegorz Hyży, Michł Szpak, Patrycja Markowska i Piotr Cugowsk - pochwalili się w sieci zdjęciami z nagrań do programu. Jak wypadli?

Multimedia

Jesienią 2018 na antenie TVP2 będziemy mogli oglądać dziewiątą edycję "The Voice of Poland". W fotelach jurorów zasiądą tym razem: Patrycja Markowska, Michał Szpak, Piotr Cugowski i Grzegorz Hyży. Rywalizacja będzie z pewnością emocjonująca bo debiutujący w rolach trenerów wokaliści (Hyży i Cugowski) zmierzą się z Markowską i Szpakiem, którzy mają już na koncie sukcesy.

Trenerzy 9. edycji nie spodobali się widzom? Internauci krytykują dobór jurorów [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Patrycja doprowadziła do finału 2. edycji "The Voice of Poland" Natalię Nykiel. Podopieczna Michała - Marta Gałuszewska zwyciężyła ostatnią, ósmą edycje muzycznego show. Jak udało sie dowiedzieć Faktowi, Grzegorz Hyży ma bardzo poważne obawy co do współpracy Szpakiem.

Grzesiek boi się, że w porównaniu do Michała jego osobowość może zostać odebrana przez widzów jako nudna. Jest bardzo spokojną i rodzinną osobą, a przecież w show mają być emocje. Grzegorz nie wie, czy sobie poradzi – miał powiedzieć kolega Grzegorza Hyżego.

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia, jakie Trenerzy "The Voice of Poland" wrzucili do sieci. Czekacie na premierę nowej edycji?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Vop (gość)

    E tam, Michala nie ma sie co obawiac. To pozytywny wariat, ale kiedy trzeba potrafi zavhowac powage i umie sie zachowac :) poza tym jest bardzo otwarty i sympatyczny, wiec zapewne jeśli tylko Grzegorz bedzie potrzebowal wsparcia w trakcie swojego debiutu w tej roli to u Michala na pewno je znajdzie!

    27.07.2018 14:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×