"The Voice of Poland" i "The Voice Senior" bez Michała Szpaka i Andrzeja Piasecznego? Jeden z nich skomentował

Media wskazują, że zarówno Michał Szpak, jak i Andrzej Piaseczny podpadli władzom TVP, dlatego najprawdopodobniej nie pojawią się w kolejnych odsłonach programów z cyklu "The Voice". Jak komentują to sami zainteresowani?

Multimedia

TVP wymieni Szpaka i Piasecznego?

Po tym, jak w sieci pojawiło się wideo z 50. urodzin Andrzeja Piasecznego, na którym wokalista przeklina i nie najlepiej wyraża się o partii sprawującej władzę w Polsce, Telewizja Polska potępiła jego zachowanie i zauważyła, że takie zachowanie "ma wpływ na decyzje co do angażowania osób do kolejnych produkcji w przyszłości". Wiadomo też, że Michał Szpak również mógł podpaść władzom TVP, pojawiając się na Strajkach Kobiet i biorąc w nich czynny udział.

Widzowie bronią Andrzeja Piasecznego! Nie chcą, aby TVP wyrzucała go z programu!Zobacz więcej

Kiedy w sieci zaczęło pojawiać się coraz więcej informacji i domysłów na temat przyszłości Piasecznego i Szpaka w programach "The Voice Senior" oraz "The Voice of Poland", jeden z nich udostępnił na swoim profilu w mediach społecznościowych artykuł zawierający odpowiedź TVP w tej sprawie.

"Skład jurorów formatu 'The Voice...' jest stale modyfikowany. O tym, kto zasiądzie w fotelach trenerskich w kolejnych edycjach programu, Telewizja Polska poinformuje w odpowiednim czasie" - czytamy na łamach Plotka. Andrzej Piaseczny skomentował publikację w następujący sposób:

Serio?

Komentarz został usunięty. Nie wiadomo, czy niedowierzanie dotyczy samej odpowiedzi TVP, czy też w ogóle tematu, który został poruszony w mediach. Chcielibyście zobaczyć Michała Szpaka i Andrzeja Piasecznego w kolejnych edycjach "The Voice"?

Nergal nagrał kontrowersyjny toast Andrzeja Piasecznego i narobił mu kłopotów w TVP. Jak teraz komentuje całe zajście?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Maria (gość)

    Mnie jest to obojetne. Nie przepadam ani za jednym , ani za drugim.

    28.03.2021 22:44
  • Gosia (gość)

    Spadnie ogladalnosc ja ogladalam glównie dla Michała i Piaska reszta drętwa

    21.03.2021 13:35
  • Expert TV (gość)

    Eeee tam... Też mi cwelebryci! Nie ma ludzi niezastąpionych. Światła TVN przyjmie zakały DWIE z otwartymi ramionami tow. Miszczaka i jeszcze odPOwiednio skomentuje.... Nie żal mi wcale tych Dwóch! Buhahahaha!

    05.03.2021 12:35
  • okularnica (gość)

    Ludzie, są tylko ludźmi, każdy z nas popełnia błędy i ma prawo mieć inne spojrzenie na pewne sprawy. Kolorowy Szpak i Piasek są bardzo lubiani i mają piękną enerię w programie, nie wyobrażam sobie The Voica Of Poland bez Szpaka i Piaska, oglądałam bardzo chętnie, teraz... Mam nadzieję, że zostaną przywróceni. Michał nie powiedział złego złego na nikogo!!! To najlepszy trener Voica! Czekałam z zapartym tchem na każdy odcinek, nawet powtórki.... Proszę rozważyć powrót. Obaj są niezastąpieni! Ludzie robią większe błędy i nie są karani.

    23.02.2021 11:31
  • Gość1 (gość)

    Nie wyobrażam sobie the Voice bez Michała. Jest świetnym trenerem. Jeśli go zabraknie, nie będę oglądać tego programu. Wielu moich znajomych również bardzo lubi ten program ze względu na Michała

    17.01.2021 13:50
  • Fanka (gość)

    Co ludzi obchodzi jak ktoś się zachowuje prywatnie na urodzinach czy w domu itp Nikt nie jest idealny każdy ma wady i zalety i lepszy dzień lub gorszy Każdy jest członkiem jakim jest nie udaje itp cenie Andrzeja Piaseczno jak i Michała Szpaka są normalni nie sztucznie każdemu się zdąży coś chlapać niecelnie nie wyobrażam sobie by nie było ich w de vois pozdrawiam serdecznie i każdy niech zajmie się swoim życiem nie widzi siebie tylko kogoś itp

    17.01.2021 11:41
  • Magda (gość)

    Nie wiem czy po tych urodzinach Piasek będzie dla mnie wiarygodny. Niewątpliwie facet jest utalentowany trudno jednak wymazać z pamięci to co zobaczyłam. Jeżeli chodzi o Szpaka to nigdy go nie ceniłam i jeżeli telewizja go więcej nie obsadzi w roli trenera na pewno ucieszy mnie ten fakt.

    17.01.2021 10:53
  • Fanka Voice (gość)

    Jeśli nie bedzie Michała w kolejnych edycjach, przestaję oglądać ten program. Moi znajomi też nie będą. Lubimy słuchać merytorycznych wypowiedzi Szpaka nt. uczestników i uwielbiamy występy Szpaka ze swoimi podopiecznymi. Ostatni występ z Krystianem z A Mi Manera to najlepszy występ trenera z uczestnikiem w historii polskiego Voice. Szkoda, że nie ma już wspólnych występów trenerów.

    14.01.2021 18:53
  • Fanka (gość)

    Bez Piasecznego nie bede ogladac Voisa!!! Co robi na domowce to Jego sprawa i co komu do domu jak nikomu NIC!!!! Trzeba posluchac co rzadzacy mowia po pijaku. Szpak rowniez powinien zostac bo jest najlepszym jurorem w Vois . Telewizja nie powinna byc upolityczniona. Brawo Szpaku za poglady!!!

    14.01.2021 18:51
  • Gość (gość)

    Voice bez Michała??? Nigdy w życiu 😪

    14.01.2021 18:35
  • gosc (gość)

    jest mi to obojętne,bo oglądam ich na Youtube, a na kurvizji nie oglądam.

    14.01.2021 17:32
  • Fanka The Voice of Poland (gość)

    Szkoda byłoby gdyby Michał Szpak odszedł z programu bo to świetny trener, z niesamowitą intuicją i poczuciem humoru. Bardzo lubiany i przez telewidzów i uczestników.

    14.01.2021 16:57
  • Fanka The Voice of Poland (gość)

    Szkoda byłoby gdyby Michał Szpak odszedł z programu bo to świetny trener, z niesamowitą intuicją i poczuciem humoru. Bardzo lubiany i przez telewidzów i uczestników.

    14.01.2021 16:56
  • Maja (gość)

    Michał Szpak jest wrażliwy,mądry i doskonale sobie radzi.Co do Piaska ,to po tym zachowaniu - zdecydowanie nie !!!!

    14.01.2021 16:16
  • Genowefa (gość)

    Co do Piasecznego to "nigdy nie robi sie kupy do swojego gniazdka" Co do Szpaka? TV zrobi okropna krzywde zwalniajac Szpaka,bo jest to chyba najlepszy trener jakiego do tej pory miala TV w voisie. Blagam nie robcie tego ! Ja ogladam ten program tylko dlatego ,ze lubie Szpaka wypowiedzi dobieranie sobie spiewajacych.

    14.01.2021 14:53
  • Konrad (gość)

    Piasek sam sobie zawinil, bo po powinien bardziej dobierac sobie kolegow ,wiedzac kto mu zazdrosci i kto jest wrednym Szpak jest super trenerem wiec TV nie powinna Go karac za jego przekonania !! Sukces tez ma ,bo jego wybranek wygral dwa razy Vois'a. Ludzie bronmy Szpaka ,bo Piasek jest sobie sam winien.

    14.01.2021 14:47