"The Voice of Poland". Kamil Bednarek i pozostali Trenerzy chcą pomóc Mai Kapłon. W jaki sposób zbierają pieniądze na jej leczenie?

Maja Kapłon - uczestniczka 8. edycji "The Voice of Poland" potrzebuje pomocy. Pieniądze na kosztowną operację kręgosłupa pomagają zbierać Trenerzy "The Voice of Poland". Kamil Bednarek przygotował nawet coś specjalnego.

Multimedia

Trenerzy "The Voice of Poland" dla Mai Kapłon

Historia Mai Kapłon - uczestniczki 8. edycji "The Voice of Poland" poruszyła wszystkich fanów i twórców programu. W pomoc dla Mai, która musi zebrać 5 mln złotych na operację kręgosłupa, włączyli się także Trenerzy najnowszej, 10. edycji "The Voice of Poland".

Maja Kapłon potrzebuje pomocy! Musi zebrać 5 mln złotych na operację kręgosłupaZobacz więcej

Kamil Bednarek przygotował specjalną kurtkę, na której podpisać się mają Trenerzy ze wszystkich edycji programu. On sam swój podpis złożył w czasie 1. odcinka LIVE 10. edycji "The Voice of Poland". Kurtka zostanie zlicytowana, a cały dochód z licytacji zostanie przeznaczony właśnie na pomoc dla Mai. - Polecam, bo to będzie unikat. Jedyna taka kurtka w Polsce - zachęca do licytacji Kamil.

Także Michał Szpak, który współpracował z Mają w 8. edycji, angażuje się w pomoc dla niej. - Razem z moim fanclubem uzbieraliśmy już 20 tysięcy złotych - wskazuje wokalista. - Doceniam gest Kamila i cieszę się, że zrobił coś takiego i że cały program i Telewizja Polska promują tę akcję - dodaje.

Kamil Bednarek chciał wyjść ze studia! Margaret zapisze się na terapię po programie?Zobacz więcej

Przypomnijmy, że 24-letnia Maja Kapłon zbiera pieniądze na operację w Nowym Jorku. Jej zdrowie wyceniono na ponad 5 milionów złotych. Zbiórka pieniędzy prowadzona jest TUTAJ. Każdy może pomóc Mai, bo liczy się nawet złotówka.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • KM (gość)

    Brawo dla Kamila. Oby akcja pomocy dla Majki się powiodła. ❤️

    10.11.2019 19:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×