"The Voice of Poland". Maja Kapłon wraca do zdrowia po skomplikowanej operacji. Jak się czuje i jakie ma marzenia?

Maja Kapłon wraca do zdrowia po skomplikowanej operacji kręgosłupa, którą przeszła na początku 2020 roku. Jak się teraz czuje? Maja opowiedziała o swoich planach i marzeniach w najnowszym wywiadzie.

Multimedia

Maja Kapłon to artystka, która swoim głosem oczarowała jurorów i widzów jednego z talent show. Dziś wokalistka ma wierne grono fanów, którzy na pamięć recytują teksty jej piosenek. Sama przyznaje, że nie wyobraża sobie, by mogła robić cokolwiek innego niż śpiewanie.

Ten rok był dla Mai intensywny i bardzo emocjonujący. Artystka od urodzenia zmaga się ze skrzywieniem kręgosłupa, a na swoim koncie ma już kilkanaście operacji. Choć lekarze podczas ostatniego zabiegu zapewniali, że metalowy pręt, który znajduje się w jej kręgosłupie, dożywotnio będzie go podtrzymywał, stało się coś, czego nikt się nie spodziewała. Pręt pękł, jednocześnie uniemożliwiając Mai swobodne oddychanie i poruszanie się. Jednym ratunkiem była operacja w Stanach Zjednoczonych, której koszt wyceniono na 5 milionów złotych.

Maja Kapłon nie traci poczucia humoru i pozuje z modelem swojego kręgosłupa! Zobacz więcej

Dzięki ludziom dobrej woli artystce udało się zebrać potrzebną kwotę, a w marcu wylecieć z kraju na skomplikowaną operację. Obecnie Maja wraca powoli do zdrowia. W internecie pokazała nawet pooperacyjną bliznę.

Jak się czuje i jakie ma marzenia na przyszłość? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN Online, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×