"The Voice of Poland". Michał Szpak i Margaret mają konflikt? Powodem ma być niegrzeczne zachowanie wokalisty!

Zdjęcia do 10. edycji "The Voice of Poland" już wystartowały, ale jak donosi jeden z tabloidów na planie muzycznego show nie dzieje się najlepiej. Między Trenerami: Michałem Szpakiem i Margaret doszło podobno do spięcia, którego powodem miało być niegrzeczne zachowanie wokalisty! Co zrobił Michał Szpak?

Multimedia

Jubileuszowa edycja "The Voice of Poland" będzie wyjątkowa! W 10. sezonie muzycznego show w roli Trenerów zadebiutują: Kamil Bednarek i Margaret. Młodzi wokaliści usiądą w jury obok Tomsona i Barona oraz Michała Szpaka. Prace na planie 10. edycji "The Voice of Poland" już się rozpoczęły. Jak podaje jednak Fakt wraz z rozpoczęciem Przesłuchań w ciemno pojawił się też pierwszy konflikt w gronie Trenerów.

Margaret oficjalnie w jury w programu! Znamy wszystkie składy jurorskie!Zobacz więcej

Informator tabloidu donosi, że na planie dochodzi do wielu spięć między Margaret a Michałem Szpakiem. Ich powodem ma być niegrzeczne zachowanie wokalisty w stosunku do nowej koleżanki.

Odmłodzono skład jury i Michał poczuł się dużo pewniej. Ciągle wchodzi jej w słowo, komentuje. Margaret bardzo to drażni – twierdzi źródło Faktu.

Czy plotka ta okaże się prawdziwa i w nowych odcinkach "The Voice of Poland" zobaczymy jak między nimi iskrzy? Przekonamy się już jesienią. Premiera jubileuszowej edycji "VoP" już 7 września na antenie TVP2!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Emispa (gość)

  Sami pijcie tę truciznę, a nie NAS częstujecie ....dziękuję, ale odmawiam 😠😡

  16.08.2019 20:08
 • Irena (gość)

  Oczywiście że te nazwiska przyciągają widzów. Promocja voice z hejtujacym arytkulikiem nie jest na miejscu. Oboje odnieśli się do tego na swoim instastory Nic takiego nie było na nagraniach. Pozdrawiam

  04.08.2019 09:28
 • Irena (gość)

  Oczywiście że te nazwiska przyciągają widzów. Promocja voice z hejtujacym arytkulikiem nie jest na miejscu. Oboje odnieśli się do tego na swoim instastory Nic takiego nie było na nagraniach. Pozdrawiam

  04.08.2019 09:28
 • Basia (gość)

  Pani redaktor Adrianna Słowik proszę nie powielać tych bzdur. Co to za "źródło Faktu donosi", nie była Pani na nagraniach, nie widziała, proszę nie wprowadzać czytelników w błąd.

  02.08.2019 05:51
 • Tak qrwa (gość)

  Qrwa ale problemy.

  01.08.2019 22:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×