"The Voice of Poland" - Nokaut 31.10.2015. Sprawdź, kto przeszedł do ostatniego etapu!

Dzisiejszy odcinek "The Voice of Poland" to Nokaut! Ostatni pojedynek uczestników, w którym tylko najlepsi przejdą do odcinków na żywo. Sprawdźcie, co się działo na scenie!

Multimedia

Drużyna Andrzeja Piasecznego

Andrzej Piaseczny długo zastanawiał się nad decyzją - bezpośrednio do odcinków na żywo przeszli Krzysztof Bobecki, William Prestigiacomo oraz Maciej Grenda. Następnie juror podzielił resztę uczestników na dwie grupy: pierwsza to Agnieszka, Piotr i Paula, a druga to Karolina, Hubert i Marcin.

Wszystkie wystąpienia miały dobrą i złą stronę, ale najbardziej urzekła mnie Agnieszka - skomentowała występ pierwszej grupy Edyta Górniak. Andrzej Piaseczny zdecydował, że do kolejnego etapu przechodzi Piotr. Śpiewania można się nauczyć. Ty masz magię, to wystarczy - krótko powiedział Piaseczny.

Po występie drugiej grupy Edyta Górniak powiedziała: Karolina, jesteś genialna. Wszyscy byliście cudowni, ale wybrałabym Karolinę - dodała Maria Sadowska. Piaseczny podjął decyzję - do następnego dnia przeszła Karolina Leszko!

Drużyna Tomsona i Barona

Panowie, najpierw komplementując swoich uczestników, zadecydowali - od razu do odcinków na żywo przeszli: Tobiasz Staniszewski, Julia i Jędrzej Skibowie oraz Anna Kłys! Następnie jurorzy podzieli resztę uczestników według... płci i zaczęła się rywalizacja! Jako pierwsze wystąpiły panie; Gdyby wybór miał zależeć do mnie, zabrałbym Martę Moszczyńską - skomentował występ dziewczyn Andrzej Piaseczny, Maria Sadowska dodała najoryginalniejsza była Marta. Tomson i Baron byli tego samego zdania, do kolejnego etapu przeszła Marta Moszczyńska!

Jako kolejni wystąpili panowie. Jezu, Paweł, strasznie mnie wzruszyłeś - powiedziała, niemal płacząca, Edyta Górniak. Piękna bitwa, bardzo wyrównana - dodała Maria Sadowska. Baron i Tomson zadecydowali, że do kolejnego etapu przechodzi Patryk Glinka.

Drużyna Edyty Górniak

Jurorka nie miała wątpliwości - do odcinków na żywo od razu przeszli: Julia Bogdańska, Marcin Czyżewski oraz Ana Andrzejewska. Resztę uczestników Edyta podzieliła na dwie drużyny: Daniel, Natalia i Michał utworzyli pierwszy skład, natomiast Kasia, Aleksandra i Damian drugi.

Natalia, zapomniałaś tekstu, ale nie szkodzi. Podniosłaś się z tego. Michał, sorry, ale śpiewać jeszcze nie umiesz. Gratulacje Daniel, zaśpiewałeś to zupełnie inaczej niż w oryginale, myślałam, że to jakiś nowy numer - skomentowała występ pierwszej ekipy Maria Sadowska. Edyta Górniak zdecydowała, do kolejnego etapu przeszedł Daniel Cebula-Orynicz.

Kasia, wykonałaś coś niezwykłego. Bardzo miałaś to przemyślane - skomentowała występ drugiej ekipy Maria Sadowska, a Andrzej Piaseczny dodał: Kasia, było... przyzwoicie. Tylko tyle. Podłożyłaś sobie nogę tą piosenką. Za to Aleksandra cztery, siedem klas do przodu. Wybór będzie chyba oczywisty. Edyta Górniak uznała, że miejsce w kolejnym etapie należy się Katarzynie Miśkowiec!

Drużyna Marii Sadowskiej

Maria Sadowska miała nie lada orzech do zgryzienia. Tylu zdolnych zawodników, a do odcinków na żywo może bez eliminacji przejść tylko trójka... Decyzja była trudna, ale stało się - do kolejnego etapu przeszli Kasia Malenda, Asteya Dec i Krzysztof Iwaneczko. Pozostali zostali podzieleni na dwa składy: Natalia, Michał oraz Sabina i Ewa, Patryk i Fabian stanowią drugą drużynę.

Jezus Maria, ludzie co tu się wydarzyło przed chwilą! Jesteście fenomenalni! - powiedziała o występie pierwszej drużyny Edyta Górniak. Natalia, wiem jaki jest twój potencjał, ale dzisiaj tego nie pokazałaś, piosenka Ci to uniemożliwiła. Sabina, mocny, piękny wokal, genialny ruch sceniczny. - dodał Andrzej Piaseczny. Maria Sadowska mogła wybrać tylko jedną osobę i uznała, że do odcinków na żywo przeszła Sabina Nycek!

Tomson i Baron tak skomentowali występ drugiej ekipy: ja Cię odkrywam chłopie z każdym programem, a nazywasz się Patryk Skoczyński!. Andrzej Piaseczny dodał: byliście wszyscy genialni! Maria, jeżeli nie wybierzesz Patryka, to ja Cię zamknę w toalecie i nie wypuszczę do końca sezonu! Maria Sadowska podjęła decyzję - do odcinków na żywo przeszedł Patryk Skoczyński!

Komentarze

Skomentuj
  • Hehehe (gość)

    Lol

    01.11.2015 19:27
  • Julia (gość)

    Fajny tort Alex

    01.11.2015 19:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×