"The Voice of Poland". Pamiętacie Dorotę Osińską, która zahipnotyzowała trenerów? Teraz wydała singiel!

"The Voice of Poland". Dorota Osińska, która zahipnotyzowała trenerów w 2. edycji programu teraz wydała singiel. Utwór "Krótki sen" zapowiada nową płytę wokalistki.

Multimedia

"The Voice of Poland" - Dorota Osińska wydała singiel

Utwór „Krótki sen” to zapowiedź nowej i zarazem najbardziej intymnej i refleksyjnej płyty w dyskografii Doroty Osińskiej. Artystka po raz pierwszy w karierze zdecydowała się samodzielnie napisać teksty i skomponować muzykę do każdej z piosenek. Oddaje w nich aktualny stan swojego ducha i śpiewa o rzeczach, o których zawsze chciała zaśpiewać dźwiękami, które od dawna czekały by ułożyć się w piosenki. Otwiera się przed słuchaczami, jak nigdy przedtem, jednocześnie sygnalizując nowy kierunek w swojej twórczości i zdradzając inspiracje muzyką folkową.

TOP15 najczęściej oglądanych piosenek w wykonaniu uczestników! Kto jest numerem jeden?Zobacz więcej

Dorota Osińska w "The Voice of Poland"

Dorota Osińska pojawiła się na Przesłuchaniach w ciemno do 2. edycji "The Voice of Poland" i swoją poruszającą interpretacją "Calling You" Javetty Steele doprowadziła do łez Trenerów oraz publiczność w studio. Wokalistka doszła do finału programu i ostatecznie głosami widzów zajęła drugie miejsce, przegrywając z Natalią Sikorą.

Zobacz galerię

Kamil Bednarek wyfra 10. edycję "The Voice of Poland"?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×