"The Voice of Poland". Poznaj zasady półfinału!

Przed nami półfinał 6. edycji "The Voice of Poland". Na scenie pojawi się gość specjalny, a uczestnicy powalczą o wejście do finału. Jakie zasady będą panowały w tym odcinku?

Multimedia

W półfinałowej rozgrywce zmierzy się ze sobą 8 uczestników, a do Finału wejdzie tylko 4 z nich, po jednym z każdej drużyny. O tym kto znajdzie się w kolejnym etapie zadecydują zarówno Trenerzy, jak i widzowie przed telewizorami. Każdy trener po występie swojej grupy, będzie przyznawał swoim wokalistom punkty – łącznie ma ich 100 do rozdania, na dwóch uczestników. Dodatkowo, widzowie wysyłając SMS przyznają punkty wybranemu wokaliście z każdej drużyny. Każdy punkt procentowy przekłada się na 1 punkt dodawany do oceny przyznanej przez trenera. Do Finału wejdzie ten uczestnik, który będzie miał więcej punktów.

CZYTAJ TAKŻE:
ADAM LAMBERT GOŚCIEM PÓŁFINAŁU "THE VOICE OF POLAND"!
"THE VOICE OF POLAND" 14.11.2015. KTO ODPADŁ PRZED PÓŁFINAŁEM? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Tradycyjnie już uczestnikom na backstage’u towarzyszyć będzie ReZigiusz, który w trakcie trwania programu odpowiada na komentarze w mediach społecznościowych "The Voice of Poland". Najlepsze komentarze można zobaczyć w czasie rzeczywistym, na ekranie telewizora.

W trzecim odcinku LIVE wystąpią: Julka Bogdańska, Ana Andrzejewska, Tobiasz Staniszewski, Julka i Jędrek Skiba, Kasia Malenda, Krzysztof Iwaneczko, Maciej Grenda i William Prestigiacomo.

"The Voice of Poland" — w najbliższą sobotę, 21 listopada, o godz. 20:05 w TVP2!

Komentarze

Skomentuj
 • Kasia (gość)

  Szkoda Julki!!! :(((((

  21.11.2015 22:35
 • Marek (gość)

  Trzymam kciuki za Tobiasza, jego głos powala:)

  21.11.2015 22:35
 • Karola (gość)

  Tobiasz!!!!!

  21.11.2015 22:34
 • Mika (gość)

  Julka William Krzysiek i Tobiasz w ciemno można stawiać,nawet jeśli nie zasluza na to

  19.11.2015 21:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×