"The Voice of Poland" sezon 8. Bitwy 3. Ostatnie bitwy, kradzieże najlepszych i łzy Michała Szpaka [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami trzeci odcinek BITEW w 8. edycji programu "The Voice of Poland"! Kto przeszedł do Nokautów? Sprawdźcie, którzy zawodnicy okazali się lepsi i co się działo na scenie!

Multimedia

Zaczęło się od drużyny Andrzeja Piasecznego, który do rywalizacji wystawił Martynę Pawłowską i Krzysztofa Płonkę. Para zaśpiewała piosenkę Rag’n’Bone Man - "Human". Martyna, byłaś niezwykłą petardą, a ty Krzysztofie czułeś się tutaj jak ryba w wodzie - powiedział Michał Szpak. Byliście równi w nierówności swojej. Chyba jednak zostałabym przy Martynie - powiedziała krótko Maria Sadowska. Andrzej Piaseczny wybrał Martynę, natomiast Krzysztofa postanowił ukraść Michał Szpak.

Tomson i Baron do bitwy wyznaczyli Łukasza Łyczkowskiego i Agatę Hylińską, którzy zaśpiewali "Come Together" The Beatles. Jestem pełen podziwu dla Agaty. Kocham cię! - powiedział Michał Szpak. Łukasz, twój głos jest bardzo interesujący, ale wydajesz dźwięk, który istnieje, po czym natychmiast go chowasz. - skomentował Andrzej Piaseczny. Gdybyś się nie pomyliła, to byłby mega wykon i jedna z najlepszych bitew - dodała Maria Sadowska. Tomson i Baron wybrali Łukasza Łyczkowskiego, natomiast Agata Hylińska została skradziona przez Marię Sadowską!

Ostatnie Bitwy i łzy, których Michał nie zdoła powstrzymać! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Maria Sadowska na ring wystawiła Briana Fentressa i Karola Lechowskiego. Zawodnicy zaśpiewali "Still Got The Blues". Za mało dla mnie było w tym mięsa, za dużo frędzelków - powiedział Andrzej Piaseczny. W życiu nie spodziewałbym się, że Karol odpali takie fajerwerki - skontrował Michał Szpak. Maria Sadowska zdecydowała, że w programie został Brian Fentress.

Andrzej Piaseczny do bitwy wyznaczył Piotra Kwiatkowskiego i Natalię Rygiel, dając im do zaśpiewana... "Królową łez" Agnieszki Chylińskiej! Bardzo intrygująco zmieniałeś barwę, Piotrek - powiedziała krótko Maria Sadowska. Zmiażdżyłeś rywalkę - dodał Michał Szpak, po czym Maria skontrowała no bez przesady, Natalia byłaś świetna. Andrzej Piaseczny zdecydował, że w programie zostaje Piotr Kwiatkowski.

Trenerzy śpiewają dla miłości! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Michał Szpak do walki wyznaczył Dominikę Chmielińską i Martę Gałuszewską, które zaśpiewały "Bad romance" Lady Gagi. Każdej z was występ był naprawdę fajny - powiedzieli Tomson i Baron, a Maria Sadowska dodała Spodziewałam się, że Marta będzie nie do pokonania, a tymczasem byłem sporo nieczystości. Lepsza była Dominika. Michał Szpak wybrał Martę Gałuszewską, natomiast Dominika została skradziona przez chłopaków z Afromental!

Maria Sadowska do kolejnej bitwy wystawiła Asię Azję Mądry i Joannę Karwacką, dając im do zaśpiewania piosenkę "Na językach". Nie mogłem powstrzymać się od śpiewania z wami - powiedział Andrzej Piaseczny. Nie ma się do czego doczepić, wszystko było fantastycznie zinterpretowane - dodał Michał Szpak. Śpiewacie genialnie, ale głos Azji bardziej mi wybrzmiał - powiedział Tomson. Maria Sadowska zdecydowała, że w drużynie została Azja!.

Baron i Tomson skontrowali ze sobą Agatę Gołemberską i Martę "Martitę" Butryn, które zaśpiewały piosenkę Sia - "Elastic Heart". W sumie zaśpiewałyście naprawdę w porządku, ale coś w tym takiego było... Marta, zaczęłaś z grubej rury i nie miałaś już jak się rozwinąć. Czegoś mi brakowało w waszym występie - rozgadała się Maria Sadowska. To jak wyglądacie nie było waszym jedynym walorem, zaśpiewałyście całkiem przyzwoicie - dodał Andrzej Piaseczny. Marta emisyjnie zgniotka rywalkę, ale Agata potrafi naprawdę bardzo dobrze prowadzić wokal - skomentował Michał Szpak. Chłopaki z Afromental zdecydowali, że w rywalizacji zostaje Agata.

Michał Szpak do ostatniej bitwy wystawił Jacka Wolnego i Maję Kapłon. Para zmierzyła się z kompozycją "Beneath beautiful". Ten występ spowodował, że Michał Szpak się rozpłakał! Czasami popełniamy błędy w naszych ocenach i chciałbym się do tego głośno przyznać. Poruszyliście moje serce, bardzo - powiedział Andrzej Piaseczny. Oboje zasługujecie na to, aby wasze kariery rozkwitły - dodał Baron. Maja, zaśpiewałaś idealnie, jedno z najpiękniejszych wykonań - powiedziała Maria Sadowska. Michał Szpak zdecydował, że w programie zostaje Jacek Wolny, ale Maja została skradziona przez Marię Sadowską!

Zobacz galerię

Z radością informujemy też, że Telemagazyn.pl został patronem medialnym 8. edycji "The Voice of Poland". Oznacza to, że przez cały okres trwania show znajdziecie u nas mnóstwo ciekawych materiałów - tekstów, filmów i relacji zarówno z odcinków emitowanych w telewizji, jak i zza kulis oraz przygotowań do nagrań. Tego wszystkiego szukajcie TUTAJ

Komentarze

Skomentuj
 • gość 24 (gość)

  Michał Szpak to Wspaniały Człowiek i Znakomity Wokalista. Bardzo go doceniam i życzę Mu wielkiej światowej kariery muzycznej. Jest niezwykły, charyzmatyczny, wrażliwy i skromny. To rzadkie w dzisiejszych czasach. Jestem dumna, że Polska ma tak zdolnego muzyka!!! Wszystkie nagonki na jego osobę są nieprawdziwe, wynikają tylko z zawiści i zazdrości. Ale to minie i w końcu docenią Go, a jego piękny głos sam się obroni.

  29.10.2017 12:13
 • Judyta (gość)

  Panie Bodzio,Michał Szpak to utalentowany,wspaniały muzyk, wbrew temu co pan próbuje insynuować.Udowadnia to nie tylko na scenie,ale również swoimi trafnymi,konkretnymi ocenami występów poszczególnych uczestników programu ,jak i doskonałymi wręcz przygotowaniami swoich zawodników do bitew.Trudność w dokonaniu wyboru nie wynikała więc z braku wiedzy czy umiejętności,ale po prostu z dobrego serca i empatii!

  23.10.2017 00:06
 • NINA (gość)

  Ja kibicuję Łukaszowi Łyczkowskiemu, ale Michał Szpak ma naprawdę dobre głosy w swojej drużynie myślę,że zagrywa tak aby jak najwięcej osób z jego drużyny przeszło dalej.

  22.10.2017 13:01
 • ALEXander (gość)

  Kiedy znikną w TVP komunistyczne idole typu 15 letni Kamel - Janowski i inni ??????????????? Bez zmian.......to nudzi

  22.10.2017 11:42
 • iwona (gość)

  Co za głupie gadanie, że Michał wybrał Jacka Wolnego, bo wiedział, że Maja zostanie skradziona. Skoro Wolny był taki dobry, to też by go skradli, a trener powinien zabrać lepszego.

  22.10.2017 11:31
 • Do BODZIO 21.10.2017 22:40 (gość)

  A ty byś potrafił wskazać jak byś miał dwa dobre głosy fajnie się pisze i krytykuje. A Michał to wspaniały artysta wrażliwy człowiek któremu trudno było podjąć decyzje ale kogoś wybrać musiał. Nie pisał byś tak gdybyś musiał sam dokonać takiego wyboru.

  22.10.2017 10:51
 • casz (gość)

  Michał Szpak specjalnie tak wybrał bo chciał żeby przeszli oboje.Nie wybrał Mai bo był pewien że zostanie ukradziona. Piękny głos ma dziewczyna,nie było takiego głosu w Polsce od bardzo bardzo dawna.Światowa sława grozi Mai jak będą jej pisać fajne utwory.

  22.10.2017 09:22
 • gość (gość)

  Michał Szpak jest Wielkim Człowiekiem , z ogromną wiedzą muzyczną. Gratulacje

  21.10.2017 23:03
 • BODZIO (gość)

  Co to za sciema panie Szpak????Co z pana za muzyk,ktory nie potrafi wskazac ewidentnego zwyciezcy,czyzby placil pan cene za debiut w programie?

  21.10.2017 22:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×