"The Voice of Poland" sezon 8. FINAŁ! Ware, Górniak i Grędziński na scenie! Kto wygra? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kto otrzyma tytuł "The Voice of Poland"? W finałowej rozgrywce zmierzą się: Maja Kapłon z drużyny Marii Sadowskiej, Marta Gałuszewska z zespołu Michała Szpaka, Łukasz Łyczkowski z ekipy Tomsona i Barona oraz Michał Szczygieł, którego Trenerem jest Andrzej Piaseczny.

Multimedia

Sobotni Finał 8. edycji "The Voice of Poland" widzowie z pewnością zapamiętają na długo. Będą momenty wzruszeń, radości, mistrzowskie duety i goście specjalni. Swoim repertuarem muzyczną scenę "The Voice of Poland" rozgrzeje brytyjska gwiazda Jessie Ware. Artystka znana jest szerokiej publiczności przede wszystkim za sprawą przeboju "Wildest Moments". W finałowym odcinku Jessie Ware zaprezentuje singiel "Alone", a wspólnie z uczestnikami 8. edycji "The Voice of Poland" zaśpiewa swój największy przebój "Say You Love Me".

Michał Szpak ocenia singiel Marty Gałuszewskiej [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W finałowym odcinku wystąpi również diva polskiej sceny muzycznej i Trenerka trzech edycji "The Voice of Poland" - Edyta Górniak. Setki nagród i wyróżnień, tysiące koncertów, ponad 3 miliony sprzedanych płyt. Wyróżnia ją niespotykana wrażliwość artystyczna, wszechstronność i oryginalność. Jest przykładem gwiazdy wielkiego formatu i oszałamiającej kariery. W sobotnim odcinku gwiazda zaśpiewa swój singiel "Andromeda". Edyta Górniak już niedługo usiądzie także w fotelu jurora w "The Voice Kids". Na tym nie koniec atrakcji. Na muzyczną scenę programu powróci także zwycięzca 7. edycji "The Voice of Poland" Mateusz Grędziński i zaprezentuje się w utworze "Już czas".

Wielki Finał 8. edycji programu zostanie podzielony na trzy etapy. Rywalizacja będzie zacięta aż do ostatniej minuty, po każdej rundzie odpadnie jeden z finalistów. W pierwszym starciu, każdy z uczestników zaśpiewa cover piosenki angielskiej i wspólny duet z Trenerem. W rundzie drugiej, wybrana trójka zaśpiewa kultowe polskie przeboje, a w ostatnim etapie dwójka uczestników zaprezentuje swoje debiutanckie single. O tym, kto wygra program zadecydują wyłącznie widzowie. Linie SMS-owe są otwarte przez cały tydzień - widzowie mogą wysyłać SMS-y na swoich faworytów pod numer 7350: Maja Kapłon SMS o treści 12, Marta Gałuszewska SMS o treści 16, Michał Szczygieł SMS o treści 6 i Łukasz Łyczkowski SMS o treści 4.

Łukasz Łyczkowski od Tomsona i Barona czarnym koniem show? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Z radością informujemy też, że Telemagazyn.pl został patronem medialnym 8. edycji "The Voice of Poland". Oznacza to, że przez cały okres trwania show znajdziecie u nas mnóstwo ciekawych materiałów - tekstów, filmów i relacji zarówno z odcinków emitowanych w telewizji, jak i zza kulis oraz przygotowań do nagrań. Tego wszystkiego szukajcie TUTAJ

Komentarze

Skomentuj
  • pepe (gość)

    A dlaczego nie informujecie że Michał Szpak zaśpiewa premierowo swój nowy singiel?

    23.11.2017 12:10
  • Fan (gość)

    Marta jesteś najlepsza

    23.11.2017 10:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×