"The Voice of Poland" sezon 8. LIVE 3. Oto finaliści! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami emocjonujący półfinał "The Voice of Poland"! Kto dostał się do finału, a kto odpadł na ostatniej prostej?

Multimedia

Trzeci odcinek LIVE otworzyła drużyna Marii Sadowskiej. W odcinku półfinałowym uczestnicy zaprezentowali się w dwóch odsłonach. Najpierw premierowo zaśpiewali autorski singiel, a później cover popularnych utworów. Jako pierwsza na scenie pojawiła się Magdalena Krzemień w debiutanckim numerze Bieg. Jako drugi utwór uczestniczka zaśpiewała All Night Long z repertuaru Rudimental feat. Ella Eyre. Baron: To był bardzo prawidłowy występ na rozpoczęcie tego show. Michał: Mnie zastanawia, w którym miejscu bledniesz, w swoim utworze tak śpiewasz. Jak ktoś blednie, to my z wrażenia. Twoja przemiana w tym programie jest spektakularna, życzę każdemu, żeby miał taki faktor jak Ty.

Andrzej Piaseczny o swoich półfinalistach: Są kompletnie różni. Nie wiem na kogo postawię [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Druga w kolejności, w swoim autorskim utworze Plaża nad Wisłą, wystąpiła Maja Kapłon. Chwilę później wokalistka wykonała muzyczny hit Edda Sheerana Shape of You i urządziła małą imprezkę na parkiecie. Andrzej: Z Eddem poradziłaś sobie sprawnie, ale wyglądasz dziś kwitnąco. Chciałbym się skoncentrować na Twojej piosence. Jako specjalista od miłości, pragnę powiedzieć, że wyjątkowo było słuchać o mądrej dziewczynie. Tomson: Uwielbiam Twój luz, dajesz z siebie wszystko na scenie. Energia, nadpobudliwość – wszystko jest do zjedzenia.

W tym tygodniu, zgodnie z zasadami półfinału, o tym kto znajdzie się w kolejnym etapie zadecydują zarówno Trenerzy, którzy mają do rozdysponowania 100 punktów na dwóch uczestników, jak i telewidzowie za pomocą głosowania SMS. Decyzją Trenerki Magda Krzemień otrzymała 57 punktów, a Maja Kapłon 43 punkty. Ostatecznie do Finału dostała się Maja, która w nagrodę zaśpiewała swoją ulubioną piosenkę z programu Jak rzecz.

W drużynie Tomsona i Barona na pierwszy ogień poszła Sabina Mustaeva – 17 letnia zwyciężczyni rosyjskiej edycji „The Voice Kids”. W pierwszej kolejności wokalistka zaprezentowała własny utwór To już. Wisienką na torcie okazał się drugi występ Sabiny. Uczestniczka wystąpiła w numerze Euphoria z repertuaru Loreen i znów powaliła Trenerów na kolana.

Następnie w drużynie chłopaków wystąpił wielbiciel ciężkich brzmień - Łukasz Łyczkowski. Uczestnik zaprezentował swój rockowy numer To jest mój rock’n’roll. Łukasz dał się poznać widzom z lirycznej strony wykonując kultowy numer Johna Lenona Imagine.

Jonas Blue gościem specjalnym półfinału! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Decyzją Trenerów i widzów bilet biznes klasy do Wielkiego Finału otrzymał Łukasz Łyczkowski. Na koniec zwycięzca wokalnych igrzysk zaprezentował się w swojej ulubionej piosence z programu Wierzę w lepszy świat.

Czas na drużynę Michała Szpaka. Pierwsza na scenie pojawiła się Marta Gałuszewska w autorskim numerze Nie mów mi na nie. Uczestniczka wykonała również cover wielkiego przeboju Edyty Bartosiewicz Tatuaż.

Zaraz po Marcie zaśpiewała Aga Dębowska - zakręcona mamuśka z przyszywanej drużyny Michała Szpaka. Uczestniczka wystąpiła w debiutanckim singlu Możesz, a następnie Natural Woman Arethy Franklin.

Michał przydzielił Marcie 55 punktów, a Adze - 45. Do Wielkiego Finału ostatecznie przeszła Marta Gałuszewska. Na zakończenie uczestniczka zaprezentowała się w swoim ulubionym utworze I see fire z repertuaru Edda Sheerana.

Program zamknęła drużyna Andrzeja Piasecznego. W wyścigu o ostatnie miejsce w finale jako pierwszy zaśpiewał Artur Wołk-Lewanowicz, który najpierw zaprezentował swój premierowy numer Mgła, a później cover utworu King z repertuaru Years&Years.

Ostatni w trzecim odcinku LIVE wystąpił Michał Szczygieł w debiutanckim utworze Nic tu po mnie. Michała mogliśmy jeszcze usłyszeć w utworze Hold Back Ther River z repertuaru Jamesa Baya.

Andrzej Piaseczny rozdzielił punkty sprawiedliwie, przyznając Arturowi 51, a Michałowi 49. Decyzją widzów w Wielkim Finale zobaczymy Michała Szczygła. Zwycięzca w nagrodę zaprezentował ulubiony utwór z programu Dni, których nie znamy.

Zobacz galerię

Z radością informujemy też, że Telemagazyn.pl został patronem medialnym 8. edycji "The Voice of Poland". Oznacza to, że przez cały okres trwania show znajdziecie u nas mnóstwo ciekawych materiałów - tekstów, filmów i relacji zarówno z odcinków emitowanych w telewizji, jak i zza kulis oraz przygotowań do nagrań. Tego wszystkiego szukajcie TUTAJ

Komentarze

Skomentuj
  • Ola (gość)

    Do Asi _ Czy pisząc, że śpiewa zjawiskowo, miałaś na myśli liczne fałsze?

    19.11.2017 20:33
  • asia (gość)

    Nie wiem dlaczego Pasek faworyzuje Artura,Michał ma talent ponieważ umie dotrzeć do widowni i Śpiewa zjawiskowo tzn ,,jest inny od wszystkich''

    19.11.2017 10:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×