"The Voice of Poland" sezon 8. Marta Gałuszewska - różowowłosa petarda na Przesłuchaniach w ciemno! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Na kolejnych Przesłuchaniach w ciemno 8. edycji "The Voice of Poland" pojawiła się różowowłosa petarda. Czy Marta Gałuszewska olśniła Trenerów?

Multimedia

"The Voice of Poland" - sezon 8. odcinki 3 i 4 w sobotę, 9.09.2017 od godz. 20:05 w TVP2!

W nowym odcinku "The Voice of Poland" zobaczymy Martę Gałuszewską, którą nie sposób minąć obojętnie na ulicy. To za sprawą jej bujnej różowej czupryny. Trenerzy nie będą jednak jej widzieć. Musi ich zaczarować głosem.

Marysia i Andrzej atakują Michała Szpaka! Co on na to? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Marta urodziła się w Elblągu, ma 23 lata. Od 4 lat mieszka w Trójmieście, gdzie ukończyła amerykanistykę I stopnia. Śpiewa na ulicy i w lokalach Trójmiasta oraz okolic. Kocha podróże, bo to one powodują, że nabiera oddechu. Występ tej charyzmatycznej różowowłosej dziewczyny spowoduje, że wszyscy Trenerzy odwrócą się zachwyceni.

W muzyczną podróż z którym z nich zdecyduje się pójść Marta?

Volodymir zachwycił Trenerów na Przesłuchaniach w ciemno [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Z radością informujemy też, że Telemagazyn.pl został patronem medialnym 8. edycji "The Voice of Poland". Oznacza to, że przez cały okres trwania show znajdziecie u nas mnóstwo ciekawych materiałów - tekstów, filmów i relacji zarówno z odcinków emitowanych w telewizji, jak i zza kulis oraz przygotowań do nagrań. Tego wszystkiego szukajcie TUTAJ

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×