"The Voice of Poland" sezon 8. Michał Szpak ocenia singiel Marty Gałuszewskiej [WIDEO+ZDJĘCIA]

Marta Gałuszewska jest finalistką 8. edycji "The Voice of Poland" z drużyny debiutującego w programie Michała Szpaka. Jak Trener ocenia singiel swojej podopiecznej?

Multimedia

W półfinale 8. edycji "The Voice of Poland" każdy z uczestników śpiewał swój pierwszy singiel. Piosenka Marty Gałuszewskiej od Michała Szpaka ma tytuł "Nie mów mi nie".

Oto finaliści 8. edycji! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Marta będzie walczyła o zwycięstwo nie tylko swoje, ale też debiutującego w roli Trenera Michała Szpaka. - Marta jest niezwykle utalentowaną dziewczyną, która posiada też jakiś własny charakter - i to jest fajne - zauważa Szpak.

- Myślę, że to bardzo dobra piosenka, która trafi do młodego odbiorcy - ocenia singiel Marty Michał. - Mam nadzieję, że rozprzestrzeni się jak jakaś epidemia - dodaje. Co jeszcze powiedział nam o swojej podopiecznej i jak zachęca do głosowania na nią? Zobacz wideo!

Selfie, brukselka i rozerwana spódnica, czy kulisy półfinału! [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Z radością informujemy też, że Telemagazyn.pl został patronem medialnym 8. edycji "The Voice of Poland". Oznacza to, że przez cały okres trwania show znajdziecie u nas mnóstwo ciekawych materiałów - tekstów, filmów i relacji zarówno z odcinków emitowanych w telewizji, jak i zza kulis oraz przygotowań do nagrań. Tego wszystkiego szukajcie TUTAJ

Komentarze

Skomentuj
  • Monia (gość)

    powiem szczerze, mnie nikt z tej trójki nie zachwycił..i mam takie dziwne wrazenie, ze odpadli lepsi od nich...oraz, ze wazny dla wiekszosci tutaj jest Szpaczek, a nie wokalisci..usmiech

    25.11.2017 19:08
  • Malgosia Wroclaw (gość)

    - do fan the voice - a co ma zawiść do tego? Cały czas piszę, że finał rozegra się między Martą, a Łukaszem. Nigdzie nie napisałam, że Marta źle śpiewa zauważ. Łukasz śpiewa wiele lat ma pomysł na swoje piosenki, a Marta mimo że jest bardzo sympatyczna pomysłu na własne piosenki jeszcze nie ma. Co do mnie poznaje Twoje wpisy ;-) . Zauważ, że ja śpiewam nie profesjonalnie, a tylko tak dla siebie, to moje hobby. Dopiero będę zaczynać profesjonalne szkolenie.

    21.11.2017 09:33
  • gość (gość)

    Będę głosować na Martę. Ma piękny wokal a do tego wszystkiego jest śliczna.

    21.11.2017 00:36
  • fan the voice (gość)

    do~~Malgosia Wroclaw ja natomiast zauważam małgorzato, ze nie kierujesz się najlepszym głosem tylko zawiścią, z tej czwórki Marta najlepiej śpiewa, a że do tego jest ładna to zauwazyłam że zazdrosne baby jak ty próbują zniechęcić innych do głosowania na nią, Po co sie wypowiadasz w kwestii głosu jak sie na tym nie znasz, chwalisz sie swoimi popisami na pewnym portalu, ale niestety słyszałam pare twoich wykonań i fałszujesz jak diabli nie nadajesz sie do spiewania bo jak sie tego słucha to aż uszy bolą, znajomi pewnie wprowadzają cię w błąd i robią ci tym krzywdę, to wstyd tak spiewać jak ty i jeszcze krytykować innych.

    20.11.2017 23:47
  • Malgosia Wroclaw (gość)

    - do Dorota Szala. Dorota to nie jest konkurs na wykonanie Michała Szpaka, a na najlepszy głos polski. Sama dobrze wiesz, że ja również jestem fanką Michała, ale nie zamierzam głosować na Martę tylko dlatego, bo jest w drużynie Michała. Gdyby Michał Szczygieł lub Łukasz Łyczkowski byli w drużynie Michała to na nich byś głosowała, a nie na Martę. Muzyka jest najważniejsza.

    20.11.2017 18:44
  • Malgosia Wroclaw (gość)

    Przykro mi ale mamy za dużo takich różowych landrynek na rynku . Ta piosenka Marty jest średnia. Piosenkę Edyty Bartosiewicz zaśpiewała kiepsko. O ile covery wychodzą jej całkiem nieźle, o tyle w ogóle nie ma pomysłu na swoje piosenki. Co innego Łukasz, który 14 lat już czeka na nagranie płyty i to jemu należy się zwycięstwo. Z całym szacunkiem dla Michała, kótrego szanuje bo od wielu miesięcy jest moim ulubionym wokalistą ale nie będę glosować na Martę tylko dlatego ze jest w jego drużynie. Liczy się przede wszystkim muzyka.

    20.11.2017 18:36
  • Ewa A. (gość)

    Kibicuję Marcie od początku programu i mam nadzieję, że wygra :)

    20.11.2017 16:44
  • Ada (gość)

    Marcie życzę zwycięstwa , a Michałowi podwójnego !!!

    20.11.2017 14:34
  • okularnica (gość)

    Trzymam kciuki za Martę, za jej zwycięstwo i za Michała - najmłodszego i najlepszego trenera jak również wspaniałego wokalistę i Jego nowy singiel !!!!

    20.11.2017 13:18
  • Renata Szpak (gość)

    Nie tylko Marta za którą trzymam mocno kciuki ma nowy singiel ale i sam trener Michał Szpak który premierę będzie miał we finale.

    20.11.2017 12:45
  • Dorota Szala (gość)

    Nie tylko Michał trzyma kciuki za Martę. Jego fani też stoją za Nią murem i zrobią wszystko żeby wokalistka ze Szpaczej Drużyny wygrała ten program.

    20.11.2017 11:24