"The Voice of Poland" sezon 8. odc. 7 i 8. Lekarz Abraham, śpiewający adwokat i Lori, która zaczarowała wszystkich na Przesłuchaniach w ciemno! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami kolejne Przesłuchania w ciemno w "The Voice of Poland"! Sprawdźcie, jak powiększyły się drużyny trenerów 8. edycji program. Tym razem poznaliśmy zawodników z województwa Łódzkiego i Świętokrzyskiego oraz Małopolskiego i Podkarpackiego.

Multimedia

Jako pierwszy pojawił się wczorajszy "ochotnik z publiczności", Jacek Wolny. Chociaż występ chłopaka pozostawiał wiele do życzenia, to postanowili o niego powalczyć Andrzej, Michał oraz Marysia. Zasługujesz na to, żeby śpiewać tutaj bez końca - powiedział po wykonaniu drugiej piosenki przez Jacka, Michał. I Jacek postanowił dołączyć do drużyny Michała.

Nikola Warda ma 20 lat i na scenie zaprezentowała się w piosence "Slow Hands" Nialla Horana. Niestety, żaden z trenerów się nie odwrócił.

Michał Kaim ma 32 lat i do Polski powrócił z Australii, aby realizować swoje muzyczne marzenia. Na scenie "Voice'a" zaprezentował się w numerze "Tak... tak... to ja" Obywatela GC. W ostatniej chwili swój fotel odwrócił Michał Szpak. Potrafiłeś w tym numerze stworzyć taką fajną aurę - powiedział Szpak. Fajnie, że jesteś, bo mamy bardzo mało dojrzałych mężczyzn w programie - dodała Marysia Sadowska.

Martyna Pawłowska, która zaśpiewała "Sign of the times" swoim występem porwała Andrzeja, Barona i Tomsona oraz Marysię. Jesteś wodą, jesteś ogniem, wow - powiedzieli Baron i Tomson. Zanim jednak zawodniczka wybrała drużynę, Andrzej zasugerował jej zaśpiewanie jakiegoś autorskiego numeru, po czym Piaseczny powiedział: Przepięknie zaśpiewałaś, to było kosmiczne doświadczenie., po czym obiecał Martynie, że jeżeli go wybierze i razem dojdą do finału to odda jej swojego Fryderyka! W takiej sytuacji wybór mógł być tylko jeden - drużyna Andrzeja!

Seksowna Martita i rock'n'rollowa mama na Przesłuchaniach w ciemno! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Abraham Kenner III ma 36 i studiuje w Polsce medycynę, chociaż również udziela się muzycznie. Wystarczyły pierwsze dźwięki "Who's lovin' you" i odwrócili się niemal wszyscy trenerzy! Wstrzymał się tylko Michał Szpak, który pozostał na swoim miejscu. Następnie zawodnik wykonał jeszcze swój autorski numer i ponownie porwał jurorów. Jeżeli wybierzesz mnie, będę ci mówić prawdę, a nie tylko prawić komplementy - powiedziała Maria Sadowska. Mimo wszystko jednak Abraham wybrał drużynę chłopaków z Afromental!

Magdalena ma zaledwie 16 lat, natomiast na scenie postanowiła zmierzyć się z utworem Urszuli "Dziś już wiem". Tym bardziej szkoda, że żaden z trenerów nie odwrócił swojego fotela.

Piotr Kwiatkowski ma 40 lat i jak sam przyznaje, muzyka jest całym jego życiem. "The Show Must Go On" to było wielkie wyzwanie na scenie! Jako pierwsi odwrócili się Baron i Tomson, następnie to samo zrobił Andrzej, a na koniec odwrócił się Michał. Piotrek, to co się podobało w twoim sposobie śpiewania, to było zaangażowanie. Widać było, że jesteś muzyką - powiedział Andrzej. Emocje u ciebie są w dobrym miejscu - dodał Michał. Piotrek wybrał drużynę Andrzeja!

Województwa Małopolskie i Podkarpackie

Natalia Rygiel ma 23 lata i scena nie jest jej obca, lecz... od strony technicznej! Zawodniczka jest ambitna i na przesłuchanie wybrała utwór "Every Breath You Take" The Police. W ostatniej chwili swój fotel odwrócił Andrzej. Na bitwach dam z siebie wszystko - obiecała zawodniczka.

Julia ma 16 lat i na przesłuchaniu towarzyszyła jej rodzina. Zawodniczka zmierzyła się z "Perfect" Eda Sheerana. Wykonanie nie porwało i żaden z jurorów się nie odwrócił. To jeszcze nie ten moment.

Adam zrezygnował z muzyki na rzecz... pracy w korporacji. Dziwne? Być może, ale zawodnik wciąż kocha muzykę i robi wszystko, aby profesjonalnie śpiewać. Adam wykonał "I Feel It Coming", a ten występ przekonał Michała Szpaka i Andrzeja Piasecznego. Odwróciłem się, bo usłyszałem w twoim głosie obietnicę - skomentował Piaseczny. Zawodnik wybrał ekipę Andrzeja.

Agnieszka od 17 roku życia działa w branży eventowo-weselnej, ale czy poradzi sobie na scenie "Voice'a"? Zawodniczka zaśpiewała piosenkę Ani Dąbrowskiej pt. "Porady na zdrady", ale niestety jej występ nie przekonał żadnego z trenerów.

Komu Andrzej Piaseczny odda swojego Fryderyka? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Maja ma 21 lat i jest nauczycielką języków obcych. Zawodniczka na scenie zaprezentowała się w numerze "Cheap Thrills" i w ostatniej chwili jej występ "kupili" Andrzej i Michał. Byłaś fantastyczna, chodź do mnie - powiedział Michał, a Andrzej skontrował Chcę zaprosić cię do swojej drużyny, bo mnie zainteresowałaś. Energiczna zawodniczka wybrała drużynę Michała!

Łukasz jest aplikantem adwokackim, ale w jego duszy gra muzyka. Zawodnik zmierzył się z piosenką Dawida Podsiadloa - "Pastempomat". Występ przekonał Barona i Tomsona oraz Andrzeja. Kompletnie nie wiesz co robisz, ja też nie wiem co robię - powiedział Andrzej, po czym trenerzy poradzili zaśpiewać zawodnikowi jeszcze jedną piosenkę. Dużo tutaj dyskutowaliśmy o emocjach, było dużo formy, a mało treści, ale czułem ciebie w tym numerze - dodał Tomson. Łukasz zdecydował się na drużynę Tomsona i Barona.

Oliwia "Lori" ma 19 lat i na scenie zaśpiewała "Lovin' you". Dziewczyna jako pierwszego przekonała Andrzeja, a następnie swój fotel odwrócili też Michał, Baron i Tomson oraz Marysia. Parę dźwięków było nieczysto, ale w całości była taka świetna emocja! - powiedziała Maria Sadowska. Za tą kurtyną spokoju jednak istnieje coś więcej, tam jest wulkan energii - dodał Michał Szpak. Oliwia wybrała drużynę Marii Sadowskiej!

Z radością informujemy też, że Telemagazyn.pl został patronem medialnym 8. edycji "The Voice of Poland". Oznacza to, że przez cały okres trwania show znajdziecie u nas mnóstwo ciekawych materiałów - tekstów, filmów i relacji zarówno z odcinków emitowanych w telewizji, jak i zza kulis oraz przygotowań do nagrań. Tego wszystkiego szukajcie TUTAJ

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ewa (gość)

    Do szpaka nic nie mam ale dopóki on będzie jurorem, nie oglądam!

    25.09.2017 14:39
  • Marflash (gość)

    Najnowszy koncert Michała Szpaka-skrót telacja na kanale Marflash na Youtube !!!Był czad!!!

    25.09.2017 09:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×