"The Voice of Poland" sezon 9. Ania Deko i Natalia Smagacka lepsze niż Rita Ora? Najmocniejszy występ tego sezonu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami ostatnie bitwy w 9. edycji programu "The Voice of Poland". Na scenie czadu dały Ania Deko i Natalia Smagacka, które zmierzyły się z przebojem Rity Ory. Czy to był najlepszy występ tej edycji "The Voice of Poland"? Oceńcie sami!

Multimedia

"The Voice of Poland" sezon 9. w soboty o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

W ostatnich bitwach w duecie wystąpiły dwie gorące dziewczyny z ekipy Grzegorza Hyżego – Ania Deko i Natalia Smagacka. Uczestniczki zaśpiewały piosenkę „Hot Right Now” i udowodniły, że „The Voice of Poland” rządzą kobiety.

To właśnie ten występ wprawi w ciarki Piotra Cugowskiego, a Michał Szpak stwierdził, że Rita Ora nie zaśpiewałaby tego lepiej!

Ostatnie bitwy za nami! Pokaz talentów i spektakularne kradzieże! Kto przeszedł do kolejnego etapu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Co najważniejsze - obydwie zawodniczki zostały w programie! Ania Deko pozostała w drużynie Grzegorza Hyżego, natomiast Natalię skradł Michał Szpak, a to oznacza, że na kolejnych etapach będzie naprawdę gorąco!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×