"The Voice of Poland" sezon 9. BITWY 2. Michał Steciak i Maksymilian Kwapień z wyjątkową wersją "Knockin’ On Heaven’s Door" [WIDEO+ZDJĘCIA]

W kolejnym odcinku Bitew 9. edycji "The Voice of Poland" zmierzą się ze sobą Michał Steciak i Maksymilian Kwapień z drużyny Piotra Cugowskiego. Panowie wykonają wyjątkową wersję hitu "Knockin’ On Heaven’s Door".

Multimedia

"The Voice of Poland" sezon 9. w soboty o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

W 2. odcinku z Bitwami w 9. edycji "The Voice of Poland" dojdzie do starcia dwóch skrajnych osobowości z drużyny Piotra Cugowskiego. Na scenie naprzeciwko siebie staną - Michał Steciak, polski Andrea Bocelli o wielkim sercu i wielu zainteresowaniach oraz Maksymilian Kwapień, dla którego rock&roll jest sensem życia.

Mario Szaban i Sebastian Wojtczak - najlepszy występ pierwszych Bitew? [WIDEO+ZDĘCIA]Zobacz więcej

Choć wydawać się może, że uczestnicy pochodzą z dwóch zupełnie innych muzycznych światów, to wykonaniem piosenki "Knockin’ On Heaven’s Door" pokażą, że więcej ich łączy niż dzieli. Według Patrycji Markowskiej wybór zwycięzcy będzie tak trudny jak między Georgem Clooneyem a Bradem Pittem.

To kolejny świetny duet w drużynie Piotra Cugowskiego i kolejne trudne decyzje. Na jaki krok zdecyduje się rockowy Trener? Kogo zostawi w drużynie, a kogo odeśle do domu? Czy Trenerzy zdecydują się na kradzież?

Wszystkie drużyny w komplecie! Zobacz pełny skład uczestników Bitew! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×